PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 684
oceny
6,5 10 1 64684
6,4 8
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Nie śmieszny ,nudny ,dziwny

ocenił(a) film na 1
D1999

popieram.. nie które animacje są przezabawne.. ogladam z moją młodszą siostrą bo mnie ciągle ciągnie przed ekran(ona nie te filmy) i ten akurat jest nudny i nie dzieje sie tu nic ciekawego.. :|

ocenił(a) film na 6
julianna_dosaith

Również popieram ale ocena 1 dla tego filmu jest nieporozumieniem. Film sam w istocie nie był taki zły. Ale przyznam że często wiało nudą a oglądając filmy animowane nudzić zdarzało mi się bardzo rzadko. Co mnie najbardziej do tego filmu zraziło to ten głupi musical. Kobietom on i może się spodoba ale w moim własnym odczuciu jest to mała przesada. Niestety druga część jest jeszcze gorsza ...

Darkadi15

Tak zgadzam się, że druga cześć jest koszmarna i nawet 2 czy 3 dobre sceny nie ratują tego. Jednak jedynka była nawet sympatyczna. Osobiście lubię musicale (jako kobieta :P) to i oglądałam z przyjemnością. Jednak dwójka...Już od samego początku mnie zraziła. A pierwszym samobójem była zmieniona aktorka dubbingowa ze świetnej na miernotę głosową, która się do dubbingu nie nadaje.

ocenił(a) film na 1
Sasayaki

ja sie nie patrze na dubbing bo oglądam z napisami... :P

julianna_dosaith

Ja oglądam na zmiane :) Jednak od zawsze preferowałam oglądac polski dubbing. Bardziej mi się podoba niż orginały. Jednak filmy to tylko w orginale, albo z lenistwa z napisami.

użytkownik usunięty
D1999

A ten Oscar to niby dla ozdoby?

Tak :P:Pxd

D1999

Ja też nie dałem jakiejś wielkiej oceny, bo 6/10, ale żaby dać 1/10, to już naprawdę trzeba być ignorantem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones