PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719690}

6,6 10 1 36351
5,6 13
ocen krytyków
Hardcore Henry
To się dopiero nazywa trudny poranek. Henry budzi się w laboratorium po wypadku. Nie może mówić, cierpi... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Obraz Naishullera wygląda niczym gameplay z "Call of Duty" czy innego "Battlefielda" puszczony w wysokiej jakości w sali kinowej, przerywany krótkimi cut-scenkami budującymi fabułę (...). W myśl zasady "eksperyment się udał, pacjent nie przeżył", "Hardcore Henry" padł jednak na poły ofiarą własnej innowacyjności (...). Co prawda nie wszystkie elementy recenzowanej pozycji zasługują na wyróżnienie, tym niemniej całościowo można opisywany tytuł polecić nie tylko jako kuriozalną ciekawostkę. więcej
"Hardcore Henry" Ilyi Naishullera to film akcji, w którym forma jest wszystkim. Cała narracja prowadzona jest z perspektywy głównego bohatera, a sama fabuła to w zasadzie gameplay pierwszej lepszej strzelanki. Czy jednak na pewno? więcej
Jakiś czas temu po Internecie hulał parominutowy filmik, przedstawiający scenę akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jako że serce mam gracza, to zabiło ono mocniej. "Hardcore Henry" to film akcji – doszczętnie. Trudno natknąć się chociażby na całą minutę, w której moglibyśmy trochę odetchnąć (a co dopiero bohater). Kategoria "R" nadana jest też nie bez powodu. Już sama czołówka sprawia, że widzowie odwracają spojrzenie z niesmakiem. więcej
"Hardcore Henry" to najwyższej klasy dzieło, które śmiało może konkurować z "Mad Maxem". Zawdzięcza to doskonałym scenom akcji, świetnym zdjęciom, wybornemu aktorstwu, genialnej muzyce oraz niezłemu i ostremu tłumaczeniowi. więcej