PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521416}

Harold i Kumar: Spalone święta

A Very Harold & Kumar 3D Christmas
6,4 24 612
ocen
6,4 10 1 24612
4,3 3
oceny krytyków
Harold i Kumar: Spalone święta
powrót do forum filmu Harold i Kumar: Spalone święta

Ogólnie lubię ten duet i Neila Patricka w jego krótkich epizodach ale film jest sporo gorszy niż
poprzednie częsci. Choćby motyw z polaniem benzyną, wątpie czy to tak szybko wyparowało, a
potem Waflobot podpala linę, oni powinni się zajarać od benzyny którą zostali polani.

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

Co ty gadasz,właśnie 3D zaje...biste,może na ch......sprzęcie oglądałeś.Ogólnie cały film bardzo dobry,najlepsza zwała z tego naćpanego dzieciaka,i ta ich faza co byli cali z plasteliny.;D Ja oceniam cały film,jak i efekty 3D na 8,i jak najbardziej polecam.! Aha,a jeśli chodzi o motyw z benzyną to wiadomo,że to tylko film,nie wszystko musi być w nim realne,to nie jest dokument,a motyw z spadającym,postrzelonym Mikołajem,przecież też było nie realne,a nic na ten temat nie pisałeś.;D Wesołych Świąt ;)

jazdowicz2666

Dziękuje kolego i nawzajem. Lubię właśnie takie podejście do rozmowy, bez wyzywania i nachalnego przekonywania do swoich racji ;) no nie wiem, nie mówię że był aż taki zły bo miał zajebiste momenty, ale jakoś poprzednie części po prostu bardziej mi się podobały ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones