PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 025
ocen
7,0 10 1 57025
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Przez cały film zaśmiałem się tylko raz.
Głupia komedyjka zrobiona na wzór pierwszej części.

ocenił(a) film na 9
MaliniaQ

W takim razie masz dosyć hmm..specyficzne? poczucie humoru. Ja śmiałam się na okrągło przez całe 102 min. "Komedyjki" są przeważnie głupie, a to że zrobiona na wzór I części to się nie ma co dziwić ;-)

ocenił(a) film na 8
Asiullla

Zgadzam się z przedmówczynią komedia bardzo dobra... :)

ocenił(a) film na 9
MaliniaQ

Nie wiem czy taka głupia ... Jak dla mnie film bardzo dobry . Podobało mi się połączenie gatunku "głupkowatej amerykańskiej komedii" z walką przeciw uprzedzeniom i rasizmem panującym w USA .

ocenił(a) film na 1
MaliniaQ

Gratuluję! Obejrzałeś całość, czyli o połowę więcej ode mnie. :(
Nie ma to jak zdrowy uśmiech na widok fiutka, waginy albo Wielkiego Boba co funduje "kanapki z kluchą". A ja myślałem, że to "Poznaj moich spartan" sięgnęło dna...

ocenił(a) film na 2
Khaosth

mi też się nie podobało, ohydne i beznadziejne.. ;] moment zabawny był może raz czy dwa

ocenił(a) film na 9
flumpie

nie podobal sie wam bo jestescie pi*****onymi sztywniakami :)

ziutek11113

Nie przeklinaj, dzieciaku. To, że komuś się ten film nie podobał, to najwyraźniej znaczy, że ma jakieś normalne poczucie humoru. Komedia była straszna, a niektóre momenty tak wulgarne, że ktoś, kto ma pojęcie o kulturze osobistej, chciałby odejść od ekranu. Nie przeczę, zdarzały się zabawne sceny (jak np. ta z Ku Klux Klanem), ale znalazły się w zdecydowanej mniejszości.

ocenił(a) film na 8
Falka500

zabawne bo nie dotyczły twojej godności ? Jakiego ty humory wymagassz takiego jaki był w pile ? lol

ocenił(a) film na 8
ziutek11113

Komedia jest dobra. Komedie ogólnie nie są dla sztywniaków XD

ocenił(a) film na 5
MaliniaQ

A no zgadzam się. niestety większosć komedi obecnie żeruje na kloaczno genitalnym humorze :/

ocenił(a) film na 3
Obiwan

zgadzam sie-zenada

Obiwan

o dobrze napisane Obiwan :) Żenujący jest ten film i obrzydliwy...

ocenił(a) film na 1
Obiwan

"kloaczno genitalnym humorze"
powinni stworzyć taka kategorię filmową

ocenił(a) film na 10
MaliniaQ

Kolegów zapewne śmieszą komedyjki typu 'Miś' czy inne klasyki, bo to oglądają znaFcy .Jak to napisał ziutek nie podobal sie wam bo jestescie pi*******ymi sztywniakami :)

ocenił(a) film na 3
Barteks823

poziom twojej wypowiedzi jest adekwatny do tresci i przekazu twojego ulubionego filmu...

ocenił(a) film na 10
domisku 24

Nie każdemu wszystko się podoba i to jest normalne. Ja lubię zarówno filmy ambitne ,jak i tego typu jak ten. Dobrze się na nich bawię.Nie zawsze wszystko trzeba traktować na poważnie, a że były sceny wulgarne, to były one tak idiotyczne, ze aż śmieszne.Osoby, którym się to nie podobało i oburzają się z powodu tych scen, albo mają bardzo wysublimowane poczucie humoru,albo są bardzo wyczulone na punkcie wulgarnego przekazu,albo też miały zły dzień gdy oglądały film, albo może rzeczywiscie są za sztywne żeby dobrze bawić się na tego typu filmie...ale każdy ma prawo lubić jak i nie lubić tego filmu...a wyzywanie się za to, bo ktoś odbiera inaczej to samo , jest niepotrzebne i krzywdzące

ocenił(a) film na 6
afisiafisia

Zauważ, że wyzywanie.. szło tylko od osób, które dobrze oceniły ten film :) po "nickach" widać kto, mnie osobiście film śmieszył, czasami z fajnych scen.. ale w większości z głupoty ;p No a że każdy ten film (jak i każdy inny) odbiera inaczej i inaczej o nim się wypowiada to prywatna sprawa :)

ocenił(a) film na 8
MaliniaQ

Stul paszcze bo dostaniesz "kanapkę z kluchą" , hehe !

vince25xx

to kanapka z kutacha a nie z zadna klucha, a film przedni jak 1sza czesc, jak komus sie nie podoba niech dalej idzie swoje biale labedzie, czy inne gowna o balecie, oglada

ocenił(a) film na 3
januszek324

wszystko wszystkim...ale ten film przechodzi wszystkie granice...zart, ktory ma smieszyc staje sie zenujacy, plytki...wiec zlituj sie przyjacielu i nie rob z kupy- zlota...

ocenił(a) film na 8
januszek324

januszek324 zależy jakie miałeś tłumaczenie bo zarówno kanapka z kutacha i kanapka z kluchy są prawidłowe

ocenił(a) film na 9
MaliniaQ

Sam jesteś żenujący, pseudo krytyk, który nie zna się na dobrych komediach. Pewnie oglądasz kabarety na TVP i robisz pod siebie z podnietki oglądając to badziewie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones