PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 021
ocen
7,0 10 1 57021
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Tak jak każdy lubię czasem obejrzeć jakiś głupkowaty film, niewymagający myślenia, po prostu do pośmiania się, ale to co ujrzałem po włączeniu "Harold i Kumar uciekają z Guantanamo" mnie dobiło. Film jest po prostu wulgarny! Obrzydliwy! Ciągłe żarty o sraniu, czy robieniu loda są poniżej pewnego poziomu, ale to nie to dobiło mnie najbardziej- najbardziej dobiła mnie ocena tego "dzieła" na Filmwebie i masa pozytywnych opinii. Trzeba umieć odróżnić głupotę od głupoty. Pierwszą część "Strasznego Filmu" można z pewnością nazwać filmem głupkowatym, ale mimo wszystko śmiesznym, nie byłem zniesmaczony oglądając go, czego nie mogę powiedzieć o "Harold i Kumar...". Jakiś poziom musi być zachowany, a ocenianie tego filmu 10/10 jest dla mnie po prostu niepojęte.

fan__KINA

Amerykańskie poczucie humoru zaczyna schodzić na psy. Staje się po prostu obrzydliwe i niesmaczne. Ile można się śmiać z sexu? Komedia niczym ,,American Pie''; zero przekazu, gołe tyłki i sex. Zgadzam się z fanem_KINA. Nie oceniam, bo obejrzałam tylko z pół godziny.

meteor7

To nie jest amerykańskie poczucie humoru, tylko żydowskie. Scenarzysta i reżyser to młodzi Żydzi. Wykorzystując dominację w przemyśle rozrywkowym Żydostwo chce przerobić mentalność Amerykanów, głównie młodzież, z chrześcijańskiej do kompletnie pozbawionego uczuć wyższych bydła. Takim motłochem łatwo potem sterować.

fan__KINA

ale przymuły

fan__KINA

A ocenianie JAKIEGOKOLWIEK filmu na 1/10 jest dla ciebie OK? :3

ocenił(a) film na 1
Wafe7

Jeśli film nic sobą nie reprezentuje to oczywiście, a tak jest właśnie w przypadku "Harold i Kumar uciekają z Guantanamo".

fan__KINA

Nie przesadzasz czasem, panie fanie_KINA? Co według ciebie ma reprezentować komedia?

ocenił(a) film na 1
Wafe7

Nie tylko komedia, ale każdy film powinien trzymać "jakiś" poziom, taki żeby widz nie czuł się zniesmaczony podczas seansu, a także żeby w trakcie nie złapał się za głowę z myślą co za bezmózgą papkę ogląda, ja niestety przy "Harold i Kumar..." doznałem obu tych doświadczeń, może to ze mną jest coś nie tak, ale nie śmieszą mnie żarty o robieniu loda, sraniu czy ruchaniu. Komedia powinna śmieszyć, ale nie takimi tanimi środkami, jeśli komuś to odpowiada to w porządku, ja w każdym razie swojego zdania nie zmienię co więcej, uważam, że ten film zasługuje nawet na 0/10, ale niestety nie mogę wystawić takiej oceny.

ocenił(a) film na 1
fan__KINA

Racja, ani razu się nie zaśmiałem, komedia poniżej dna...

A jeśli kogoś śmieszy głośny bąk, czy gołe dupy, i zielsko które przewija się przez cały film no to musi zdać I klasę gimnazjum ;)

ocenił(a) film na 8
Czarny_Lotos

szkoła średnia pozdrawia :) mi się podoba, więc proszę nie obrażać mojego gustu, ja lubię 'takie rzeczy' i śmieszy mnie to. Po to są opisy do filmów, zwiastuny, żeby 'wyczuć' czy to jest w moim guście czy nie, jest - oglądam, nie jest - nie oglądam, a nie oglądam chociaż mi się nie spodoba to potem napisze na filmweb jakie to żałosne i na jakim niskim poziomie...

ocenił(a) film na 1
kupmichleb

Trailerów nie oglądam, no a po opisie chyba nie jestem w stanie stwierdzić czy film mi się spodoba czy nie, jak już to mogę tam zobaczyć o co w tym filmie chodzi, kim są bohaterowie itp. A forum jest chyba od wyrażania swoich opinii tych złych i tych dobrych.

ocenił(a) film na 8
Czarny_Lotos

tak, z twojej odpowiedzi wynika, że filmy dla gimnazjalistów nie powinny istnieć?

ocenił(a) film na 7
kupmichleb

Oczywiście, najlepiej zostawić dramaty i różne tego typu bzdety, chcecie naprawdę głupią i odrażającą komedie? Zapraszam do obejrzenia Inbetweeners (czy jakoś tak), to jest dopiero słabe, ale mimo to, nie oceniłem go na 1, bo żeby coś oceniać na 1 to musi to być gniot kręcony telefonem, z muzyką miauczących kotów... Dlatego trochę dystansu ludzie, nie mówię, że to szczyt w dziedzinie komedii, ale niektóre komentarze brzmią, jakby zakonnice je pisały, które nigdy w życiu bąka nie puściły, czy nie widzieli gołej du py na oczy... Takie jest teraz poczucie humoru, nie podoba się to nie oglądać. Wszystkie żarty są z dnia codziennego, taki jest świat, żałosny, ale trzeba podejść z dystansem, a nie ciągle z muchami w nosie.

ocenił(a) film na 9
JohnBVB

100% True

ocenił(a) film na 1
kupmichleb

po to jest mozliwość wystawienia oceny i komenatrza żeby każdy za wczasu wiedział jakie odczucia film wzbudza w innych oglądających. Jesli Ty ogladasz TYLKO filmy które "czujesz" że Ci sie spodobają to powiem szczerze że wiele Cie w życiu mija ;)
a film 1/10, film nie reprezentuje sobą nic ciekawego, ani humoru, ani pomysłu, ani nic ciekawego na czym warto się skupiać.

ocenił(a) film na 8
87milanello

haha no tak oglądam filmy które czuje że mi się spodobają, więc nic mi w życiu nie mija, bo nie marnuje czasu na oglądanie tego co mi się nie spodoba :D

ocenił(a) film na 6
Czarny_Lotos

No bo to jest komedia o zielsku, ludzie, czego wy oczekujecie ?? Ma byc glupio i smiesznie, a w sumie trawa jest tam jednym z glownych motywow, to co maja pokazywac ? Napoj winogronowy przez caly film ? A gole dupy to tylko kawalek, lepsza jest i tak akcja ze slubem :)

ocenił(a) film na 1
fan__KINA

Zgadzam się w całej rozciągłości.. tak żenującego filmu dawno nie widziałem.

fan__KINA

zajebisty film

fan__KINA

Obawiam się, że do tego filmu trzeba po prostu dojrzeć.

ocenił(a) film na 3
KubaWi

Co kolego, sypnął się pierwszy wąsik?

fan__KINA

Powiem tak ludzie zawsze będą narzekać ! Tak jak pod każdym Horrorem są tematy typu " Straszny ? Chyba dla gimbów! Nieźle się uśmiałem" Tak pod każdą komedią będzie temat tego typu. Ja osobiście uważam że w dobie dzisiejszych komedii Harold i Kumar to po prostu dobry film żeby się uśmiać. Ile można się śmiać z sexu alkoholu i narkotyków ? Ile wlezie tak samo jak kabarety nasze denne śmieją się z polityki piłki itp

ocenił(a) film na 6
fan__KINA

A ja sobie ostatnio ponownie puscilam dla relaksu i znow usmialam sie jak norka. Sorry, ale nie zgodze sie z Toba, tam sa glownie zarty ze stereotypow, a nie na podlozu seksualnym - kilka sie i owszem, pojawia, ale to glownie jedna z glupich komedii o jaraniu. Ale jednak troche daje do myslenia (zwlaszcza owe stereotypy). Jak dla mnie lepsze niz, za przeproszeniem, kultowe ru...nie szarlotki.

fan__KINA

Grape Kool-Aid :D

ocenił(a) film na 2
fan__KINA

Zgadzam się w 100%. Film jest OKROPNY. Prawdopodobnie najgorszy jaki widziałem. Niesmaczny, po prostu żenujący humor, mój szok był tym większy, że pierwsza część bardzo mi się podobała, była mocno wulgarna, ale angażująca i zabawna, a tutaj ciągłe żarty ze zboków (haha rodzeństwo się bzyka i mają dziecko cyklopa, którego trzymają w piwnicy) albo z... a nawet nie chce mi się pisać... ale przesiedziałem 2 godziny z opadem szczęki, jak ktoś mógł napisać coś takiego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones