PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 425
ocen
7,6 10 1 48425
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

Podobieństwo

ocenił(a) film na 8

Czy wam też Mickey Rourke w tym filmie przypominał Bruca Willisa? Jak kiedyś włączyłem przez przypadek, bo skakałem po kanałach, to byłem pewny, że to właśnie Willis ;]

ocenił(a) film na 10
_J__J_

to raczej Willis przypominał Rourke'a, gdy Mickey był na samym szczycie Bruce dopiero zaczynał, a zaczął kariere właśnie dlatego, ze ktoś go wypatrzył bo miał podobną mimike do Rourke'a, czytałem o tym w którymś numerze GQ
http://lookliker.com/wp-content/uploads/2008/09/mickey-rourke-bruce-willis.jpg

ocenił(a) film na 8
BlackShit

No właśnie. No to w tą czy w tą stronę, nie da się ukryć, że podobni :D dobrze mi się zdawało :P

ocenił(a) film na 7
_J__J_

podobny podobny !

ocenił(a) film na 9
_J__J_

dokładnie to samo skojrzenie. wczesny willis. :) to niesamowite.

ocenił(a) film na 9
_J__J_

Niezły numer-dokladnie to samo pomyślałem oglądając wczoraj po raz kolejny ten film. Wyobraziłem sobie nawet Rourke'a jako Johna McClaneine'a. Die Hard powstało mniej więcej w tym samym czasie. Willis był świetny,ale dużo bym dał,zeby obejrzeć alternatywną wersję Rourke'iem. Spokojnie dałby radę.

ocenił(a) film na 7
_J__J_

Fizyczne podobieństwo jak najbardziej;) Chociaż aktorsko to już niekoniecznie. Obaj potrafią zagrać "jajcarzy", "sq...synków". Jednak Rourke ma w dorobku role głębsze psychologicznie.

ocenił(a) film na 9
topfame

Szkoda, ze u Rourke`a to wszystko trwalo raptem pare lat i wypadl z obiegu. Willis stoczyl sie wlasciwie kilka lat temu dopiero.

_J__J_

Mi przypominał młodego Seana Patricka Flanerego :)

ocenił(a) film na 7
_J__J_

Ja tak samo bardzo podobnie wygląda do wilisa z szklanej pułapki.

_J__J_

mi się kojarzył z garym oldmanem i christianem slaterem

ocenił(a) film na 8
_J__J_

Ale głos jak DiCaprio

użytkownik usunięty
_J__J_

Mi także , wygląda jak Bruce w latach 80. w czasach serialu Moonlighting (też grał w nim detektywa;)

ocenił(a) film na 6
_J__J_

Mnie również!

ocenił(a) film na 9
_J__J_

Ja miałem skojarzenia z Kiefer Sutherland

ocenił(a) film na 5
_J__J_

Dla mnie podobny do Bradleya Coopera

_J__J_

Na pewno nie z rysów twarzy, ale podobna mimika, jak już ktoś powyżej napisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones