PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 034
oceny
7,6 10 1 412034
7,1 30
ocen krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

W tej części zrobili im świetne fryzury, chociaż oni zawsze świetnie wyglądają.

ocenił(a) film na 8
TheGoldenGirl

Za to Harry wygląda co najmniej tragicznie ;-;

ocenił(a) film na 10
TheGoldenGirl

Zgadzam się, oni są genialni :) Uwielbiam sceny z nimi, a te fryzury jak najbardziej pasowaly :)
Polecam oglądnąć materiał dodatkowy z Czary Ognia, widac tam, ze aktorzy grający braci Wesley'ów to fajni, normalni i śmieszni goście :D

ocenił(a) film na 7
Pearl158

Ojej, uwielbiam Oliver'a i James'a !! Są naprawdę świetnymi aktorami, ale i przystojniakami jakich mało ;)

ocenił(a) film na 10
TheGoldenGirl

Z tymi świetnymi aktorami to bym się powstrzymała, bo chłopaki grały jak na razie głównie w "Harry'm Potterze" i to jeszcze niewielkie role :) Powiedziałabym raczej, że bardzo dobrze poradzili sobie ze swoim zadaniem i miło się ich ogląda :)
Właśnie za ten optymizm i wesołość w filmie ich, powiedzmy, kocham :) Są świetnymi postaciami, zawsze rozładowują napięcie i wszystkich rozśmieszają.
I, no nie wiem jak to powiedzieć, może nie należą do takich typowych przystojnych gości, jakich się teraz 'promuje' na ekranach kin, ale mają w sobie coś takiego, że mi się strasznie podobają. O wiele bardziej niż chociażby Draco (chociaż ten też jest przystojny :D). Myślę, że to kwestia charyzmy i 'błysku w oku' ;)

użytkownik usunięty
Pearl158

SPOILER Czy w filmie Barty został zaatakowany przez dementora ? SPOILER

ocenił(a) film na 10

Tak, został zaatakowany pod koniec filmu. W 'gabinecie' Moody'ego, zaraz po tym, jak Harry odkrył, że Barty użył eliksiru Wielosokowego, aby zmienić się właśnie w Moody'ego. Dementor 'wyssał' duszę Barty'emu, co spowodowało jego śmierć.

użytkownik usunięty
Pearl158

Aha. Raczej nie śmierć, a coś w rodzaju lobotomii.

ocenił(a) film na 10
Pearl158

Ja w filmie nic takiego nie widziałam. Wiem, że w książce tak było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones