PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396969}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
7,5 325 266
ocen
7,5 10 1 325266
6,5 29
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Tutaj umieszczajmy najśmieszniejsze cytaty z wszystkich części książki
np.
Malfoy "Potter odbieram 5 punktów Gryfindorowi bo cie nie lubie" - 5 część
_________
to nie jest orginalna wersja ale to tylko przykład (chociaż coś takiego było)

użytkownik usunięty
JulianneGirl

V część

"-A kto, według ciebie, miałby zaatakować takie dzieci jak wy? - spytała profesor Umbridge okropnie przesłodzonym tonem.
-Hmm, pomyślmy... - tym razem w głosie Harry'ego jawnie zabrzmiała kpina - Może LORD VOLDEMORT?"

Harry jak zawsze mistrz ciętej riposty :DD Jego konwersacje z Dolores były przeee ^^



Lily do Jamesa:
"Dziwię się, że twoja miotła może w ogóle wystartować z tobą i z twoim wielkim napuszonym łbem."

Kwatera Zakonu Feniksa (Harry nawrzeszczał na Rona i Hermionę), pojawiają się Fred i George:
"-Cześć, Harry - powitał go George, szczerząc zęby. - Wydawało się nam, że usłyszeliśmy twój słodki głosik.
-Nie duś w sobie złości, Harry, wywal z siebie wszystko- rzekł Fred, również szczerząc zęby. - W promieniu pięćdziesięciu mil jest jeszcze kupa ludzi, którzy cię nie usłyszeli."

ocenił(a) film na 8

HP Tom 6
Ginny mijajac Harrego " Uwazaj w kuchni , pelno jest flegmy "
Harry" Dzieki bede uwazal zeby sie nie poslizgnac " xDD

filmyitylkoto

Ja wczoraj oglądałam HP i insygnia śmierci cz. I i był taki moment, gdy Zgredek spuścił żyrandol i gdy nikomu się nie stała krzywda, Bellatrix zawołała:
"-[...] Mogłeś mnie zabić! (Bellatrix)
-Zgredek nikogo nie chciał zabić. Co najwyżej pokierować albo poważnie uszkodzić."
Naprawdę, śmiałam się aż popłynęły mi łzy :')

Lucy_Summer_15

Przepraszam, zamiast pokierować, miało być pokiereszować

ocenił(a) film na 8
filmyitylkoto

Dudley, przyłóż mu smeltingiem.

ocenił(a) film na 9
filmyitylkoto

Ja obecnie czytam "Harry Potter i Zakon Feniksa" i natknęłam się na takie cytaty :D

Ron i Harry podczas lekcji wróżbiarstwa
- No dobra, śniło mi się, że gram w quidditcha - powiedział Ron, marszcząc czoło, żeby sobie lepiej przypomnieć - Jak myślisz, co to oznacza?
- Pewnie to, że zostaniesz pożarty przez jakąś olbrzymią żelkę - odrzekł Harry.

opis lekcji zaklęć
"Pod koniec dwugodzinnej lekcji ani jemu [Harry'emu] ani Ronowi nie udało się skłonić do zniknięcia ślimaka, na których ćwiczyli, choć Ron stwierdził, że jego ślimak jest trochę bledszy."

Przed treningiem rozmowa Rona z Fredem i Georgem na temat ich nowego wynalazku :D
- No jasne - rzekł Fred - temperatura Ci się podnosi...
- ...ale dostajesz też czyraków - dodał George - a jeszcze nie wymyśliliśmy sposobu, jak się ich pozbyć.
- Jakoś nie widzę żadnych czyraków - powiedział Ron, przyglądając się bliźniakom.
- Bo nie możesz - rzekł ponuro Fred - Są w miejscu, którego zwykle nie wystawiamy na pokaz...
- ...ale siedzenie na miotle to będzie męka...

i po treningu
"(...) Fred i George mieli bardzo obrażone miny; obaj jakoś dziwnie chodzili, stawiając szeroko stopy, kołysząc się na boki i krzywiąc się co chwilę. Harry podsłuchał, jak uskarżali się cicho, wycierając sobie włosy ręcznikami.
- Chyba parę mi pękło - powiedział Fred martwym głosem.
- Moje nie - odrzekł George, krzywiąc się - Ale strasznie rwą... chyba urosły.. :DD

Harry i Umbridge
- (...) może z wyjątkiem profesora Quirrella, który przynajmniej ograniczał się do tematów odpowiednich dla waszego wieku (...)
- Tak, Quirrell to był świetny nauczyciel - powiedział głośno Harry - Miał tylko jedną wadę: z tyłu głowy wystawał mu Lord Voldemort.

Hermiona i Ron
- Nie... niezupełnie... - powiedziała powoli - Tak sobie myślę... zastanawiam się... Chyba dobrze robimy... co?
Harry i Ron spojrzeli po sobie.
- No, to wszystko wyjaśnia - zakpił Ron - Bo chyba bym się obraził, gdybyś nie powiedziała wyraźnie, o co Ci chodzi.

z tej części jak na razie tyle :D najlepsze i tak są dialogi bliźniaków ale parę osób już o nich pisało to nie chciałam się powtarzać :D ;)

ocenił(a) film na 8
filmyitylkoto

„Wiecie jak wybierają skład drużyny Gryfonów? Wybierają tych, którzy cierpią, bo czegoś nie mają. Na przykład taki Potter, nie ma rodziców... Weasleyowie nie mają pieniędzy... Ty, Longbottom, też powinieneś być w drużynie, bo nie masz rozumu.” Malfoy :)

filmyitylkoto

O albo to

Irytek (po zabiciu Voldemorta)
"Udało się, dostali w kość, niech żyje Potter nam,
a Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam.:

XD

filmyitylkoto

To była 3 część (nie jest dokładnie, piszę z pamięci).
- Głupi pajac - rzekł spokojnie Fred.
- Jak po pociągu chodzili dementorzy to wpadł do naszego przedziału, no nie George?
- Prawie się posikał - odparł George.
I tak dodam ten komentarz, co z tego że to było 5 lat temu XDDDD

filmyitylkoto

Mnie rozbawiło jak w części harry potter i czara ognia moody do harrego z panny delacur (nwm jak to sie pisze) w twoim wieku była taka wróżka jak z żaby przekąska

filmyitylkoto

Jak się zastanawiasz co tak śmierdzi mamo to wyjaśnię ci, właśnie weszła Szlama.
-Draco Malfoy w 6 części książce

ocenił(a) film na 10
filmyitylkoto

Jeden z moich ulubionych to gdy w części 5 Ron zostaje prefektem


Pani Weasley: Gratulacje! Prefekt! Jak każdy w tej rodzinie!
George: A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami? XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones