PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396969}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
7,5 325 266
ocen
7,5 10 1 325266
6,5 29
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

animacja

ocenił(a) film na 8

Największe wrażenie zrobiła na mnie animacja mniej więcej w połowie filmu - przypowieść o 3 braciach, którzy próbowali przechytrzyć śmierć - uważam, że jest rewelacyjna i nowatorska i ciekawi mnie, kto ją stworzył, i za pomocą jakiej techniki. Ktoś coś wie może?

szaszor

Niestety na te pytania nie jestem w stanie odpowiedzieć (aczkolwiek się tym zainteresuję). Chciałam tylko poprzeć zdanie :D Ta animowana wstawka do samej realizacji filmu była, moim zdaniem, lekko ni przypiął ni wypiął, jednakże był to chyba najlepszy element filmu. Mógłby istnieć jako oddzielna krótkometrażówka. Naprawdę chylę czoła przed twórcą.

ocenił(a) film na 7
Rosalinda

także popieram. W sumie film nie uważam za aż tak rewelacyjny ( w kinie dużo ludzi na dodatek śmiejących się bez sensu, może to przyczyna tego brak zainteresowania) , ale w momencie puszczenia tej animacji na szczęście powstał moment skupienia i mogłem ja obejrzeć. Uwielbiam tego typu animacje zdecydowanie wole takie niż 3D (są wyjątki) zaskakują one prostotą która na serio ujmuję widza ;]

elfik654

Mi ona się z Bagińskim kojarzy.

Lecho1523

http://www.filmweb.pl/news/Szwajcar+uwsp%C3%B3%C5%82cze%C5%9Bnia+Piotrusia+Pana- 67499

W tym newsie pisze kto zrealizował animację.

ogierer

Czy ja pisałem że on ją zrobił ? Pisałem tylko że mi się kojarzy.

ocenił(a) film na 8
ogierer

dzięki! widać nawet, że stylistyka tej wstawki w harrym jest mocno zbliżona do heavenly sword

ocenił(a) film na 8
szaszor

Dobrze że znalazłem ten tema!!!!!, wie ktoś może kto zrobił również animację, ale do 2 części Instgni, scena w której Harry z Voldemortem spadają z jednej z wierz i lecą w ''stensie'' Voldemorta przez Hogwarth.

szaszor

animacja jest cyfrowa, ale stylizowana na animację lalkową + teatr cieni, więc faktycznie ciekawy zabieg imitowania starszych technik, pewnie dla efektu retro i przystawalności animacji udających "mechaniczną" do świata czarodziejów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones