PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 356 495
ocen
7,7 10 1 356495
6,4 31
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
anyany

Malfoyl będzie nową czarną postacią a dzieci ekipy od 1-7 części będą walczyć a harry będzie dyrektorem hogwartu a stare 1 planowe nauczycielami :D.Trzeba tąstronęwysłąć do J.K.Rowling.

lucasek66

Ja proponuję, aby Albus Potter (który będzie w Slytherinie) przeszedł na złą stronę, natomiast jego młodsza siostra będzie broniła świat i tak zwalczy zło. Pomysł z dzieckiem Valdzia nawet niezły, ale niestety nasz Czarny Pan nikogo nie kochał, więc jak jego syn mógł chcieć go pomścić, skoro pewnie też nikogo by nie kochał :)

Wikaa13

Jeszcze zapomniałam dopisać, że to właśnie córka Potterów musiała by bronić świat a nie sam Harry, ponieważ z wiekiem to już nie to samo, a on wiosen w filmie trochę już przeżył :) Po prostu nowe pokolenie, nowe moce, dodatkowe zdolności, tak mogłoby być tłumaczone, to, że sam Harry nie walczy.

Wikaa13

No i Neville na dyrektora Hogwartu! :D

Wikaa13

Tam wyżej ludzie pisali też, że Emma i Daniell odmówili wystąpienia w ekranizacji, ale, myślę, że nie byli by zbyt potrzebni, a na kilka krótkich scen chyba by się zgodzili. Takie jest moje zdanie :)

ocenił(a) film na 10
anyany

Mogłaby być kolejna seria nawet z dziećmi głównych bohaterów, wrogiem mógłby być np. potomek , nieznany syn Voldiego :) A tak serio fajnie by było jak by poszła seria z Hogwartem lub z miasteczkiem Hogsmeade,albo coś z Quidditcha i mnóstwo czarów zakazany las no dobra po prostu każdy pomysł w tym kierunku pewnie przyciągnąłby widzów

anyany

moim zdaniem powinno być bo przecież w harrym jest cząstka tego lorda woldemorda tak lord woldemord go zabił ale przecież harry wrócił do życia więc jakaś cząstka lorda woledmorda jeszcze jest w harrrym

użytkownik usunięty
12fan123

Ta cząstka już została zabita w Zakazanym Lesie :)

Nom, niektórzy ludzie to ciężko myślą.. A potem jeszcze wyjedzie taki z opinią, że to 'taka głupia książka, bez sensu i w ogóle', a sam nie ma kompletnie pojęcia o co w niej chodzi ;)

ocenił(a) film na 10
12fan123

WTF??? że co??? ehhh

anyany

Wychodzi na to że chyba będzie.

ocenił(a) film na 7
anyany

pisarka Harry-Potter pisze 7 cejść

ocenił(a) film na 10
Eryk9990

bardzo słaby trolling ;/ bardzo jak dobrze że nikt normalny nie da się na to nabrać ;/

anyany

Będzie. Harry Potter i zaklęte dziecko. W gazecie czytałam i tu nagle wyjeżdżają z Harrym... Super bo jestem fanką tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones