PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 356 469
ocen
7,7 10 1 356469
6,4 31
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

w sumie chetnie bym sie wybral na ten film, bo ostatniej ksiazki nie mialem okazji
przeczytac. problem w tym, ze chce obejrzec w 2D i najlepiej bez dubbingu.
femina mnie zawiodla, graja tylko 3D. : (

Crunik

Kinoteka oraz Cinema City: Arkadia, Mokotów, Sadyba. Tam można obejrzeć w 2D.

ocenił(a) film na 8
kacperek1990

cinema city arkadia i mokotow - tylko 3d wg repertuaru, sadyba - za daleko, nawet nie patrzylem.
kinoteka z tego co widzialem tez tylko 3d, ale ich strona jest po prostu zalosnie zrobiona i wymaga rejestracji.

ocenił(a) film na 7
Crunik

Kinoteka - tylko 3d:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu z tego co wiem 2d tylko w Wiśle od 29go lipca

ocenił(a) film na 8
gasarbeiter

wygooglowalem i znalazlem rozpiske (nie moge wkleic tutaj linka, ale latwo znalesc)

porazka. jedno kino w warszawie wyswietlajace film w 2d, niestety tylko z dubbingiem. z mojej strony to tyle, nie bede doplacal do beznadziejnego 3D 10zl i niszczyl sobie seans tym 'efektem'. film pewnie obejrze za pare miesiecy na kompie :C

Crunik

Jeju to już tak trudna napisać gdzie to grają a nie "nie moge wkleic tutaj linka, ale latwo znalesc" wystarczy podać nazwe kina a nie owijać tego jakąś tajemnicą

pikolowet

2D DUBBING

CINEMA CITY BYDGOSZCZ CC BYDGOSZCZ
CINEMA CITY CZESTOCHOWA CC GALERIA JURAJSKA
CINEMA CITY GLIWICE CC GLIWICE
CINEMA CITY KRAKOW CC PLAZA
CINEMA CITY POZNAN CC KINEPOLIS
CINEMA CITY WARSZAWA CC SADYBA
ELK POLONIA
JELENIA GORA LOT
KOLOBRZEG WYBRZEZE
KRAKÓW ARS
ŁOMŻA MILLENIUM
MIEDZYZDROJE EWA
MIELEC GALAKTYKA
OSTROŁĘKA JANTAR
IŁAWA KINOTEATR ILAWA
SZCZECINEK WOLNOSC
GDANSK NEPTUN
STAROGARD GDANSKI SOKÓŁ
OSTRÓW WLKP. KOMEDA
LĘBORK FREGATA
CHEŁM ZORZA

filmweb pisał to w newsach. to jest żałośnie nie śmieszne, bo wynika z tego, że lepiej mieszkać w takim Chełmie (nic do niego nie mam) niż w warszwie, gdzie pół miasta do tego jednego kina będzie jechała godzinę, brawo, zwłaszcza, że na sadybie jest imax, więc nie rozumiem czemu akurat tam są jedyne pokazy 2d.

ocenił(a) film na 8
Joanna_999

Czyli kolejny raz wersja 2D omija okolice GOP-u :/
Jakoś mi się nie widzi jechać prawie 40 km żeby obejżeć film w 2D

@Joanna_999 ciesz się, że wogóle masz w mieście wersje 2D, bo ja ostatnio nawet nie moge iść do kina bo wszystko u mnie tylko w 3D :/ Pomimo, że dookoła Sosnowca są 4-5 miast, gdzie są po 3-4 kina i w samym Sosnowcu są 2 kina to są tylko wersje 3D :/ W zeszłum roku byłem chyba na 20 filmach, a w tym tylko na 3 :/

Shadow_5

wiem, cieszę się i dlatego po wyrażeniu moich żali pokornie wsiadam w autobus i jadę na sadybę, choć mam kilka kin 10-15 min ode mnie...

3d to tym większe wyciągnięcie kasy, że w cinema city w środy można mieć 2 bilety na seans 2d tańsze od jednego na 3d...

ocenił(a) film na 8
Joanna_999

Wiesz, ja do tej pory myślałem, że Helios puszcza filmy w 2D, ale zmieniłem zdanie po tym jak Thor'a i Transformers 3 byly tylko w 3D.
Lubie Heliosa bo we wtorki bilety są na 2D po 14 zł.

Ja tam z mojej strony nie mam nic do 3D, jak ktoś lubi to niech chodzi tylko niech nasi polscy dystrybutorzy wola zakupic film tylko w 3D bo wychodza z założenia, że jak bedzie tylko w 3D to ludzie pojda na to 3D i beda miec wiecej kasy, a to działa wrecz przeciwnie bo ludzie przy braku 2D wola poczekac miesiac czy 1,5 miesiaca az wyjdzie w stanach na DVD i sciagnac bo nie beda wydawac po paredziesiat złotych za film na DVD po 3-4 miesiacach.

ocenił(a) film na 7
Joanna_999

No jakaś kpina po prostu! Żeby w największych kinach w Centrum Warszawy Pottera w 2D nie mozna było obejrzeć! Tylko zasuwać aż na Sadybę... :<

ocenił(a) film na 8
kamaelangel

to w ogóle kpina, że jesteśmy zmuszani do oglądania seansów pseudo 3D (ostatnio byłam na piratach 3D i jak dla mnie to żadna scena nie miała efektów 3D)
robią to tylko po to żeby wyciągnąć z nas więcej kasy za bilety
i jeszcze te żenujące okulary... pfff...

ocenił(a) film na 7
magacik

imax jest dobry ale 3D w zwykłaych kinach to podobno masakra O.o 3D to podobny tylko napisy są xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Crunik

Nie ma niestety seansów w 2D bez Dubbingu w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones