PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 310
ocen
7,5 10 1 436310
6,8 33
oceny krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Wyobraźcie sobie, że jesteście nowymi uczniami Hogwartu, właśnie czeka was ceremonia przydzielania do domów. Jak myślicie, do którego domu przydzieli was Tiara?

Zacznę od siebie. Tiara miałaby zgryz, ale ostatecznie wybrałaby Gryffindor...chociaż kto wie;)

Ewela

Pewnie 90% ludzi powiedziałoby, że Gryffindor :P

ocenił(a) film na 8
praula

Ja bym chciała Ravenclaw . Ewentualnie Slytherin . Na pewno nie do Puchonów :/

praula

pewnie tak, ale ja jeszcze myślałam o Slytherinie, mam w sobie sporo cech, ktore by tam pasowały :D No ale byłam w roznych sytuacjach w zyciu i jednak okazywalo sie, że jednak ostatecznie jestem gryffindorka :)


Ewela

Ok, sporo czasu upłyneło, trochę poczytałam sobie na spokojnie na temat domów i ich cech, różnych analiz, artykułów i...BETTER BE SLYTHERIN.Na dodatek potem zaałożyłam sobie konto na Pottermore i po wypełnieniu testu zostałam przydzielona do SLYTHERINU.Już nie mam wątpliwości, a z gryfonki mam najmniej cech ze wszystkich domów (ironia).

ocenił(a) film na 10
Ewela

Ravenclaw albo Slytherin. :)

ocenił(a) film na 6
atrocious

mnie na pewno do Hufflepuff. miałam kiedyś sen że tak mnie Tiara przydzieliła

ocenił(a) film na 10
chickensoup

hahah. fajne masz sny. :>


_________________________
but what the hell is hufflepuff ? ;>

użytkownik usunięty
atrocious

Very Potter Musical :D

ocenił(a) film na 8
Ewela

Mnie pewnie do Ravenclaw. Chociaż Slytherin też jest ciekawy...

ocenił(a) film na 10
Verita_114

Ravenclaw albo Huffelpuff

użytkownik usunięty
HarryFanka

Gryffindor !! wiem że większość by tak powiedziała,ale mam charakter gryfona ^^

ocenił(a) film na 10

ja bym była pewnie w Slytherinie znając moje szczęście i patrząc na swój harakter.
A tak apropo kiedys był taki qiz z tiarą przydziału . Nie zna ktoś stronki ??

ocenił(a) film na 9
renee1202

A nie lepiej zarejestrować się na pottermore i tam zostać przydzielonym do domu? c:

Ja właśnie na pottermore została przydzielona do Gryfonów i dla mnie, to w pełni trafione. ; D

ocenił(a) film na 10
Ewela

Gryffindor

użytkownik usunięty
Gienek16

renee1202@ Pewnie chodzi ci o stronę Hogsmeade ;) http://hogsmeade.pl/index.php

Ewela

A Ja jestem tak zajebisty że od razu zostałbym nowym dyrektorem :D

Ewela

Gryffindor (ale to raczej z sentymentu) albo Ravenclaw.

Negacja

Jednak jestem w Slytherinie na pottermore :D

ocenił(a) film na 7
Ewela

Zawsze sądziłam, że Slytherin albo Ravenclaw (tu bym chciała), jednak Tiara na Pottermore wie pewnie najlepiej i jestem Gryfonką :o

szynszyl9495

Niestety na stronie hogsmeade.pl wyszło, że jestem Gryfonem. Ja najbardziej chciałbym być w Slytherynie.

Pevansie

Chciałabym Gryffindor, ale to ze względu na książkę:d, ale ogólnie myślę, że pasuję do Hufflelpuffu ;)

ocenił(a) film na 9
Louise92

Griffindor albo Slytherin :D

Pevansie

Taaa, bo ulubiony kolor ma wpływ na przynależność do domu -,- Nie patrzcie na głupie testy

Ewela

Wypełniłam kilka testów i zawsze wychodził Slytherin, więc nie mam wyjścia ;D

ocenił(a) film na 8
Draconina

Ravenclaw/Slytherin

ocenił(a) film na 9
Ewela

Ravenclaw! Miała taką grę kiedyś i Tiara przydzieliła mnie właśnie tam!

ocenił(a) film na 9
write321

Miałem znaczy się

użytkownik usunięty
Ewela

Ja na bank do Huffelepuff.

użytkownik usunięty

Hah, własnie rozwiązałem test Tiary Przydziału na Pottermore i jestem w Gryffindorze :P

ocenił(a) film na 9

jak do tego tesu się dostać

użytkownik usunięty
max2244

Wejdź na Pottermore.com, musisz się zarejestrować i przejść przez rozdziały do momentu z przydziałem do domów. Strona nie działa po polsku.

Ewela

Ja do Hufflepuffu lub Slytherinu :)

ocenił(a) film na 8
Ewela

Hufflepuff chociaż akurat ten dom najmniej mi się chyba podoba. pewnie dlatego, że w książkach o HP najmniej się o nim wspomina :P

ocenił(a) film na 9
Ewela

zastanawiałam się nad tym i w sumie to chyba do żadnego, założyłabym własny dom;p a jeśli już to byłby może problem jak z Harrym, Gryffindor lub Slytherin, a na marginesie Slytherin byłby super domem, gdyby nie był taki rasistowski ..

teenspirit261

To mnie zaskoczyłaś.Ten dom został zdemonizowany w książce, a to że Śmierciożercy I Riddle byli rasistami to nie znaczy, że wszyscy, wkońcu nie wszyscy Ślizgoni to Śmierciożercy, popatrz na Slughorna, Andromedę Black.Każdy dom ma jakieś wspaniałe cechy i w każdym domu znajdą się też jakieś zakały.Jestem na Pottermore w Slytherinie i uwierz mi bardzo tam tępimy oszukiwanie, nawet jeśli na naszą korzyść, a rasistwoskie (zawoalowane) wypowiedzi to już są niedopuszczalne.Ja nie jestem rasistką i takich jak ja napewno jest wielu.

ocenił(a) film na 9
Ewela

wiem, wiem, no ale jak to określiłaś ten dom został "zdemonizowany w książce", no i z tego co pamiętam to założyciel domu, nie chciał, aby chodziły do niego szlamy itp, więc takie robi wrażenie, no ale wiadomo, że nie każdy jego członek taki jest, Slughorna w sumie nie lubię, a o Andromedzie było nie wiele w książce, ale z tego co można było się dowiedzieć to polubiłam ją ;D zresztą Severusa uwielbiam chociaż kiedyś przynależał do Śmierciożerców, to jakby nie było później to on wykazał się największą odwagą i wytrwałością ;) no ale w sumie to tak jak mówiłam najbardziej pasuję to Slytheriniu i Gryffindoru, chociaż może nawet bardziej do tego pierwszego, a na Pottermore nie mam konta ;P

ocenił(a) film na 10
Ewela

Slytherin! :3

ocenił(a) film na 8
Ewela

Gryffindor. Chociażby ze względu na profesor McGonagall i bliźniaków Weasley :D
A poza tym strasznie lubię barwy tego domu. No i staram się odznaczać charakterystycznymi dla Gryfonów cechami ;)

użytkownik usunięty
Ewela

Na pewno Ravenclaw- wiedza ;-) tzn. chęć jej zdobywania ;-) Zostałabym Krukonem hihi

ocenił(a) film na 8
Ewela

JA bym poprosił o Gryfonka :)

Ewela

Coś między Slytherinem i Gryffindorem :) .

ocenił(a) film na 7
Ewela

SLYTHERIN oczywiście. ;]

ocenił(a) film na 10
Ewela

Ravenclaw na 100%

użytkownik usunięty
Ewela

Slytherin lub Ravenclaw

ocenił(a) film na 8
Ewela

Zastanawiałaby się nad Slytherin i Ravenclaw, ale w końcu wybrałaby Krukonów. :)

Ewela

Na hogsmeade.pl wyszedł mi Gryffindor :)

ocenił(a) film na 7
Ewela

Myślałam, że należę (i chciałam należeć) do Krukonów, wyszło jednak, że jestem Puchonem...i teraz wcale się tego nie wstydzę. Odkryłam, że jest to dom równie dobry, jak każdy inny. A może i lepszy!

Svitrigaila

Zgadzam się. No znaczy z tą częścią o Puchonach. Nigdy nie chciałam być Krukonem lub Gryfonem. Nie wiem czemu zawsze chciałam być Puchonem bądź Ślizgonem. No proszę wyszło, że jestem Puchonem. Właściwie ten dom jest bardzo dobry,

ocenił(a) film na 10
Ewela

Slytherin lub ewentualnie Ravenclaw

użytkownik usunięty
Ewela

Slytherin bez wątpienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones