PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 310
ocen
7,5 10 1 436310
6,8 33
oceny krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Warto!!

ocenił(a) film na 8

Warto obejrzeć wszystkie części. Ja uwielbiam całą sagę Harrego Pottera i czekam na kolejną część słyszałem, że ma się pojawić w 2016. Film jak i książka są warte uwagi. Polecam =)

użytkownik usunięty
kubix16

eee tylko to nie będzie kolejna część! ale zgadzam się w 100%

użytkownik usunięty
kubix16

co do twojej wypowiedzi

kubix16

Odświeżam właśnie wszystkie części z żoną i zastanawiają mnie spore dziury logiczne i fabularne. Czy są jakieś wersje rozszerzone?

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

Nie nigdy nie słyszałem by były

kubix16

Żona kilka spraw wyjaśniła na podstawie książek, ale ja nigdy nie czytałem a Ona czytała dawno, więc podejrzewam, że tam są odpowiedzi na pozostałe nieścisłości. Nie chcę wymieniać bo było by sporo spojlerów:) Zostały dwie ostatnie części więc może kilka rzeczy się wyjaśni. Wszystko to na podstawie książek dla dzieci i młodzieży, więc na pewne uproszczenia zawsze można przymknąć oczy :)

użytkownik usunięty
RadoslawKamil

są ale tylko pierwsze dwie części mają wmontowane sceny usunięte. Dziury w fabule są poczekaj aż odświeżysz sobie 4, 5, i 6 część.

ocenił(a) film na 8
kubix16

Lepiej przeczytac...

ocenił(a) film na 8
FenrirLokeson

Warto czytać książki a potem oglądnąć film (ja tak robię) w książce jest zawarta większa fabuła. =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones