PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142402}

Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter and the Half-Blood Prince
7,5 317 159
ocen
7,5 10 1 317159
6,1 27
ocen krytyków
Harry Potter i Książę Półkrwi
powrót do forum filmu Harry Potter i Książę Półkrwi

Jakoś w 10 minucie, Dumbledore trzymając w ręku gazetę mówi. że lubi prace ręczne. Nie zdziwiło was to? Może nie o to chodzi o czym myślę ale tak to brzmiało i wyglądało.

To_Ja_filmaniak

haha dokładnie:) mogli przetłumaczyć to jako "robótki ręczne" albo coś w tym stylu. (chyba w książce chodziło właśnie o takie czasopismo z wzorami to haftowania itp.) Śmieszna scena... Mi też wydało się to dwuznaczne

ocenił(a) film na 8
To_Ja_filmaniak

Dokładnie to samo pomyślałem , że gostek zwyczajnie w kiblu playboya albo innego penthousa trzymał :-)

ocenił(a) film na 8
To_Ja_filmaniak

Hahaha, dokładnie- w kinie myśllałem że spadnę z fotela... bardziej z zażenowania raczej.

To_Ja_filmaniak

w oryginale knitting patterns, śmieszne tłumaczenie

ocenił(a) film na 10
To_Ja_filmaniak

Szczerze mówiąc nigdy dotąd nie zwróciłam na to uwagi, a film oglądałam nie raz(chociaż często widzę podteksty w różnych sytuacjach). Gdybym nie zobaczyła tego tematu, dalej pewnie bym nie zwracała uwagi. Ale to prawda, z tej perspektywy rzeczywiście dziwnie to brzmi. Albo ''Harry dasz się przelecieć?'' z Więźnia Azkabanu bodajże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones