PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 416 486
ocen
7,7 10 1 416486
7,5 28
ocen krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Jakie są wasze ulubione postacie z wszystkich części HP ?

klaudia058

Moja ulubiona postać to Luna Lovegood i Harry potter. Lubię też Remusa Lupina, Severusa Snape'a oraz Neville'a Longbottoma. :)

użytkownik usunięty
klaudia058

Zdecydowanie najlepszą postacią według mnie była profesor McGonagall. Polubiłem też Syriusza Blacka jednak niestety dopiero po tym jak został zabity...

klaudia058

Właściwie każda postać jest ciekawa i dobrze zagrana. Ja chyba najbardziej lubię Hermionę, niby taka trochę zarozumiała, a jednak przyjaciele zawsze mogą na nią liczyć. W 4 części (Czara Ognia) chyba najbardziej polubiłam Cedrica <3, pomimo iż nie lubię Pattinsona, to w HP zagrał świetnie, bo ten wampir to dla mnie jakas pomyłka, ale wracając do postaci to nie mogę zapomnieć o profesorze Alubise D. (sorka ale nie wiem jak odmienić to nazwisko:... -orze?) no i jeszcze Hagrid, takie duże, wyrośnięte dziecko, ale fajny jest :)

No a ty, kogo lubisz najbardziej?

Anastazja315

O i jeszcze Zgredek, no jak ja mogłam o nim zapomnieć ;)

Anastazja315

Hermiona :P

ocenił(a) film na 8
klaudia058

Oczywiście Draco, Snape, Hermiona i Ron :) No i oczywiście McGonagall i Dumbledore. Nie lubię natomiast Longbottoma, Zgredka i Ginny ;)

użytkownik usunięty
klaudia058

Moją ulubioną postacią zawsze był Severus Snape .

ocenił(a) film na 10
klaudia058

Ja dawno tego nie oglądałam więc nie pamietam wszystkich imion: Hermione, Harrego, Rona , jeszce lubiłam tego dyrektora (sorry nie pamiętam jak się nazywa)

Violetta_Stosel

Dumbledore ? :)

ocenił(a) film na 10
klaudia058

Nie tego z długą siwą brodą

Violetta_Stosel

On miał długą , siwą brodę ;)

ocenił(a) film na 10
klaudia058

Racja. Dawno już zapomniałam kto jest kim

Violetta_Stosel

Spoko :)

ocenił(a) film na 6
klaudia058

Hermiona, Krzywołap xd, Harry, Ron, nauczyciele, Dumbledore, Zgredek, ciotka Marge :D i resztę postaci też lubię

ocenił(a) film na 8
klaudia058

Oczywiście Harry I Hermiona :) ale lubię też Rona, zgredka i Hagrida ;D

ocenił(a) film na 10
klaudia058

Hermiona, Harry, Zgredek, Luna, Ron, Blizniaki, Dumbledor. Maggonagal :) Syriusz. Hagrid, Hardodziob <3 :)

ocenił(a) film na 6
klaudia058

Malfoy i Oliver Wood

klaudia058

1. Harry Potter i Sirius Black. Nie potrafię powiedzieć, którego bardziej, raz ten, raz ten..
3. Remus Lupin
4. Minerva McGonagall
5. Fred i George albo Luna. Też nie potrafiłabym wybrać..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones