PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234449}
7,6 1 142
oceny
7,6 10 1 1142
Have Dreams, Will Travel
powrót do forum filmu Have Dreams, Will Travel

Film genialny

ocenił(a) film na 10

Niby niszowe kino zrobione bardzo niskim budżetem ale bije na głowe prawie każdą produkcje z kosmicznym budżetem Anna Sophia Robb jak zwykle bezbłedna

ocenił(a) film na 10
kokosek19

W pełni się zgadzam ;)

ocenił(a) film na 10
kokosek19

ten film to poza tym świetny film motywacyjny - taki life changer ;)

kokosek19

[spoiler]
Naprawdę rewelacyjny, zwykle nie oglądam takich filmów, jestem fanem thrillerów, gdyby nie AnnaSophia Robb w ogóle bym nie usłyszał o tym filmie. Spodziewałem się czegoś dużo ... hmm... nudniejszego, a tu proszę :) Znowu, tak jak po "Moście do Terabithii" nie będę mógł spać przez co najmniej parę nocy... Wcześniej na komentarze typu "Ten film jest chyba nawet lepszy od "Mostu.." reagowałem sceptycznie, ale teraz byłbym gotów się nad tym zastanowić. Świetny film, nie wyobrażam sobie w roli Cassie nikogo innego niż ASR. Mam tylko jedno pytanie. Co się stało w tym samochodzie? Oglądałem ten film w słabej rozdzielczości i nie widziałem dokładnie tej sceny. Z tego co zrozumiałem Cassie uważała się za winną temu wypadkowi.
PS Sorry za nieład, piszę pod wpływem emocji :)

ocenił(a) film na 10
Goras96

heh anna zawsze u mnie w każdym filmie wzbudza emocje

ocenił(a) film na 10
Goras96

również film uważam za 'genua' ^^ (geniuszowski). bardzo wartościowy, mądry i poruszający obraz, który na długo pozostaje w pamięci z fantastyczną rolą anny. moja wysoka rekomendacja, nie tylko dla jej fanów ale dla każdego widza. po prostu must see.

ps. (UWAGA SPOJLER) oglądałem go jakiś czas temu, ale jak dobrze pamiętam to mała anna była winna wypadku, zrobiła to specjalnie, gdyż własny ojciec ją ...molestował. chciała się od tego uwolnić :(

wesley86

o.O
Jesteś pewien? Pamiętam że mówiła że ojciec pił, ale o molestowaniu chyba nic tam nie było...
Tak czy inaczej, będę musiał obejrzeć ten film jeszcze raz. Dobrze że zdążyłem go ściągnąć :D

ocenił(a) film na 7
Goras96

Tak, łapał ją za kolano. Ona wyciągnęła najpierw poduszkę, zasłoniła się nią, on jej tę poduszkę zabrał i zaczął macać po nodze. Wtedy nie wytrzymała i się na niego rzuciła z pięściami.

Goras96

Mam to samo oduczcie film genialny:) A zarzekłem się ze po "moście do terabithi" już żadnemu i filmowi nie dam 10:) Musiałem zmienić zdanie, Annasofia Rob to genialna aktorka jako dziecięca filozof:) 12-latkowie a ile mądrych rzeczy powiedzieli. I taka fenomenalna miłość:) , ach kapitalne zakończenie ,właśnie takiego zabrakło w "moście do terabithi".. Genialny film.

kokosek19

Tyle cudownych opinii, a ja wciąż nie wiem gdzie można go obejrzeć. Ma ktoś może namiary na ten film?

ocenił(a) film na 10
Chemical_Rabbit

Mam link do tego filmu nie mogę Ci napisać na priv bo się nie da wyślij mi na priv numer gg albo coś to Co podeśle link ;)

ocenił(a) film na 9
kokosek19

Tak, super film ! Wyjątkowy.
Ma trochę specyficzny przekaz i może się komuś to nie spodobać, ale naprawdę warto obejrzeć.
Szkoda, że tak mało jest takich filmów.
Znowu potwierdza się moja teza, że kino niskobudżetowe ma wiele perełek.

ocenił(a) film na 10
kokosek19

Wyślesz mi link do filmu na fb na priv Ci podam link do mojego profilu na konto
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones