PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521}

Hazardziści

Rounders
7,4 33 039
ocen
7,4 10 1 33039
6,6 9
ocen krytyków
Hazardziści
powrót do forum filmu Hazardziści

Ta jego cizia była strasznie irytująca. Robiła mu wyrzuty, grzebie w jego rzeczach, strzela fochy i narzuca mu swoją wolę. Porządny kop by się jej przydał na do widzenia.

ocenił(a) film na 10
ciosina

In the poker game of life, women are the rake ;)

ocenił(a) film na 7
ciosina

Odpowiedź po latach, ale dopiero dzisiaj miałam okazję film obejrzeć. Ta jego cizia jak ją nazwałeś, to wg mnie była bardzo cierpliwa i delikatna, bo powinna go zostawić po pierwszej przegranej kiedy wszystkie oszczędności stracil.

Ewiatko

He dodged a bullet jak to teraz mowią

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Jesteś nic nie wartą kobietą, do tego żyjącą w bajeczce.

ocenił(a) film na 7
Sopuch

A Ty zaś bardzo milutki :-( Nie znasz mnie i nie wiesz skąd moje motywacje i nie masz prawa mnie oceniać !!! Tu oceniamy postaci z filmów, nie oceniających te filmy, odnieś się raczej do filmu, ale jako, że podejrzewam jesteś facetem, to stąd takie zrozumienie dla faceta i zdaje mi się niechęć do świadomych kobiet.

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

nie jestes swiadoma, zdaje Ci sie

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

poniewaz, jak widac, mam takie prawo.

ocenił(a) film na 7
Sopuch

Zdaje Ci się nie masz prawa ! Pożegnaj się grzecznie i opuść ten portal, bo to jest portal do oceny filmów, jak widać nie masz nic do powiedzenia/napisania na ten temat :-(

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Nie mam zamiaru się kłócić, ale naprawdę sądzisz, że tamta dziewczyna nie zrobiła nic złego? Jestem pewien, że gdyby akceptowała jego pasje i zostala u jego boku sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej kiedy wszedł z wormem do mieszkania. Dziewczyna była zimna i wyrachowana.

ocenił(a) film na 7
Sopuch

Chętnie z Tobą podyskutuję, bez podtekstów i wycieczek osobistych . Napisz mi tylko co oznacza: "wszedł z wormem..."

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Scena jak wszedł z kumplem z wiezienia do swojego mieszkania, które już było puste po wyprowadzce dziewczyny.

ocenił(a) film na 10
Ewiatko

"powinna go zostawić po pierwszej przegranej kiedy wszystkie oszczędności stracil."

Okazałaby się w takim razie płytka, jeśli rzuciłaby go przez pieniądze, i to po jednej wpadce.
Zrozumiałbym, gdyby go zostawiła po tym, jak ją okłamał i wrócił do gry. Choć też można mieć do niej pretensje, że nie próbowała go nawet zrozumieć.

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

Typowa polska karyna

ocenił(a) film na 5
ciosina

Zmieniłbyś śpiewkę, gdyby Twoja partnerka odkryła, że przewaliłeś 120 000 PLN waszych oszczędności na hazard.

Elizeusz

Bez sensu

ocenił(a) film na 10
Elizeusz

Raczej swoich oszczędności, i to, jak na ironię, zdobytych dzięki temu "hazardowi".

ocenił(a) film na 5
Trias

Przypominam, że jego gry nie były casualowe, a był zwyczajnie uzależniony. Stracił najpierw wszystko. Przewalił kupę kasy, a następna rzecz jaką się robi to zastawia samochód czy dom jeśli się jest już pogrążonym w nałogu. Łatwo się przemawia z pozycji strefy komfortu w momencie gdy nikt dotknięty nałogiem nie rujnuje Twojego życia.

ocenił(a) film na 10
Elizeusz

Gdyby był uzależniony, to nie rzuciłby gry z miejsca po przegraniu całej kasy. A tymczasem nie zastawił domu ani  samochodu, tylko powiedział "kończę z tym". On był zawodowcem, to nie ma nic wspólnego z uzależnieniem. To tak jakbyś powiedział, że programista jest "uzależniony od komputera".

ocenił(a) film na 5
Trias

Powiedzenie raz "nie" nie oznacza, że ktoś nie jest uzależniony lub nie jest na drodze do uzależnienia. Mało tego, w filmie wręcz pada to stwierdzenie, że główny bohater ma ewidentnie problem z hazardem i próbuje z tym skończyć.

ocenił(a) film na 10
Elizeusz

Jeżeli pada takie stwierdzenie, to chyba z ust jego dziewczyny, która kompletnie nie rozumie, czym jest dla niego poker.

ocenił(a) film na 6
ciosina

Przez tą postać obniżyłem ocenę na 6!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones