PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683775}

Nieustraszony

He Who Dares
4,0 361
ocen
4,0 10 1 361
Śmiałek
powrót do forum filmu Śmiałek
Fiorek

Planowałem, ale po trailerze się skutecznie zniechęciłem. Szkoda, bo ostatnio strasznie szukam mało ambitnego ale porządnego kina.

molp

"mało ambitnego ale porządnego kina" przeczytaj to dwa razy i znajdz sens wypowiedzi.Zadanie z gimnzjum LOL

CichyMorderca

W sensie w stylu Dredda. Mało ambitne, jeśli nie powiedzieć jeszcze gorzej - ale porządnie zrealizowane, że się chciało jednak zobaczyć do końca :P

molp

Dredda bym do tego filmu nie porownywal zupelnie inna klasa.Filmy akcji to z reguly malo ambitne kino,co nie jest niczym zlym wg mnie.

CichyMorderca

Wcale nie mówię, że to coś złego tym bardziej że właśnie ostatnio szukam jakiś film akcji ale dobrze zrobiony. Liczyłem mocno na nowych 300, a potwornie się zawiodłem. Teraz nadzieja albo w Expendables 3 (chociaż trochę mnie martwi że wyjdzie tak jak z 300), albo Sin City 2, albo poczekam na wersję DVD robocopa lub Need for Speed, bo do kina chyba nie warto.

molp

Robocop byl niezly.Filmy takie jak 300 czy Sin City sa naprawde smaczne tylko za pierwszym razem.
Tak jak nowy 300 nie dorownal staremu tak i tez bedzie z Sin City.Co nie oznacza ze to zle filmy.Sin City Millera to kopalnia dobrych scenariuszy.Watpie by byl duzo gorszy od jedynki cala obsada jest plus jeszcze paru ludzi.
Moze byc tez podobnie jak to bylo z Fast and furious gdzie seria byla dobra,zeszla calkiem na psy,by nastepnie sie odrodzic.

CichyMorderca

To może się skuszę na robocopa.
Tak, zgadzam się. Co prawda zdarzają się dobre kontynuacje - wszystkie nowe batmany mi się bardzo podobały, mimo braku logiki czasem w scenariuszu, ale to się rzadko zdarza. Pewnie pójdę na Sin City standardowo do kina, chociaż po 300 to już trochę mi szkoda pieniędzy, bo chyba największy zawód filmowy od dłuższego czasu.

molp

jesli z tego roku to proponuję,,kraine złoczynców"-mnie pozytywnie zaskoczył.

Fiorek

Balem sie ze bedzie chala klasy b,ale nie byl taki tragiczny.Mogliby troche koncowke dopracowac,ogolnie 5.

Fiorek

Oglądałem,
mnie osobiście nie zachwycił.
Bardzo długo miałem wrażenie, że to nie film,
lecz dwie części jakiegoś serialu- tak serialowa
i przeciętna była fabuła i jej tempo.

Fiorek

Dno plus trzy metry mułu i odpady komunalne pod nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones