PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684263}

Heli

6,4 1 607
ocen
6,4 10 1 1607
6,3 12
ocen krytyków
Heli
powrót do forum filmu Heli

Po projekcji w DKF zadałem grupie przyjaciół pytanie...
Czy rzeczywiście przemoc robi jeszcze na nas duże wrażenie?
W czasach kiedy media prześcigają się w karmieniu nas złymi wiadomościami, traktuję ten
obraz jako trochę rozbudowany news z Meksyku...
Do tego od jakiegoś czasu zauważam że czas filmów naciąga się przedłużonymi scenami które
nie wnoszą nic, prócz spowolnienia tempa (nie jestem fanem kina akcji)
No nie wiem. Być może robię się zmierzłym, stetryczałym dziadem ale szczerze nie pamiętam
kiedy ostatnio jakiś film zrobił na mnie duuuże wrażenie (w DKF jestem 1-2 razy w tygodniu)
Może to ta zima i szaro burość za oknem?

Ech...

ocenił(a) film na 8
Delectus

Po pierwsze ten film to nie tylko przemoc,po drugie jeśli widok podpalonych męskich genitaliów,bicie drewnianym klockiem po plecach i wieszanie na moście nakręcone w niesamowicie realistyczny sposób nie robi na Tobie bądź na Twoich znajomych wrażenia to znaczy,że coś z Wami nie tak...rozumiem,że N ''Pile'' czy ''Teksańskiej masakrze'' sceny przemocy mogą nawet śmieszyć ale w tym filmie pokazane okrucieństwo trzyma widza za gardło na koniec zatoczę koło jak historia w filmie - ten film to nie tylko przemoc

ocenił(a) film na 6
Czesiaruda

No więc na mnie też nie robią te sceny wrażenia większego niż na tej pani gotującej kolację.
A w 'Teksańskiej masakrze'' scena pierwszego mordu jest jedną z najbardziej wstrząsających w całej historii kina.

użytkownik usunięty
Delectus

Jaj nie urywa, ale je przypala

Delectus

wyobrażam sobie, że ów rozmowę prowadziłeś wcielając się w detektyw Maribel...
..why?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones