PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31419}

Helikopter w ogniu

Black Hawk Down
7,8 313 839
ocen
7,8 10 1 313839
7,4 24
oceny krytyków
Helikopter w ogniu
powrót do forum filmu Helikopter w ogniu

razem z 9 kompanią mówiący o czasach po 2 wojnie! Doskonały!

użytkownik usunięty
Mad_gunner

No nie wiem, do obejrzenia niezły, ale czy realistyczny? Nie mów, że wierzysz we wszystko co Ci pokazują.

ocenił(a) film na 10

Ale wiesz, to nie dokument, ja zawsze mam dystans do fabuły, po prostu dobrze mi się ten film oglądało, a o to głównie chodzi

użytkownik usunięty
Mad_gunner

Też lubię oglądać Helikopter w ogniu, fajny film, tylko mam zawsze problem, jeśli reżyserzy przeginają z nieprawdopodobnymi sytuacjami. Nie tylko w tym filmie, ale ogólnie. Właśnie chyba zbyt poważnie podchodzę do filmu. ;)

ocenił(a) film na 10

Ale wiesz co jest najważniejsze? Że zdajesz sobie z tego sprawę. I masz rację, bo ja mam czasem chwilami tak samo, a to przecież tylko filmy, nie dokumenty, najważniejsze, żeby akcja wciągała i już nauczyłem się podchodzić do tego bardziej na luzie

użytkownik usunięty
Mad_gunner

No właśnie staram się zachować dystans, chociaż nie zawsze mi wychodzi. :)

Bardzo realistyczny,poczytaj trochę o operacji w Mogadishu będziesz miał skale porównawczą.Pozdro

ocenił(a) film na 10

Czytalem ksiazke Marka Bowdena i musze przyznac , ze "Black Hawk Down" jest nagrany na jej podstawie. Dodam, ze ksiazka pisana we wspolpracy z zolnierzami (uczestnikami) , zdumiony bylem widzac oryginalne dialogi z ksiazki przeniesione na film. Podsumowujac po lekturze "black hawk down" dzielo Scott'a ocenilem jeszcze wyzej:)

ocenił(a) film na 8
markus_filmaniak

Dzięki za info.

ocenił(a) film na 8

A mnie się wydaje, że akurat ten film jest bardzo realistyczny, chociaż na 100 % nie powiem, bo na wojnie nie byłem,ale trochę filmów z tego gatunku obejrzałem. No i jest oparty na faktach.

ocenił(a) film na 10
Mad_gunner

Świetny film, jeden z najlepszych w tematyce wojennej.

ocenił(a) film na 10
czelsiak

Bez watpienia

ocenił(a) film na 9
czelsiak

Jestem tego samego zdania

ocenił(a) film na 9
Mad_gunner

Popieram. Jest akcja, dużo się dzieje, dramaturgia. Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10
Wing_Commander

Dzięki. Pozdrawiam!