PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243760}

Hell

6,5 1 509
ocen
6,5 10 1 1509
Hell
powrót do forum filmu Hell

nic wielkiego

ocenił(a) film na 5

puste życie pustych ludzi i ich problemy wynikające z głupoty i nadmiaru wolnego czasu i pieniędzy. Polecam, ale jedynie na problemy ze snem :)

eccocce

Problem ze snem to Ty pewnie masz, jesli nie potrafisz zrozumieć tragedii dwojga ludzi... Przeczytałeś książke, na której oparty jest film?

makeyourwish

ta opowieść jest dla tych, ktorzy nie mają ograniczonych horyzontów myslowych czyli są bardziej otwarci na coś innego ;) książka jest cudowna (filmu JESZCZE nie widziałam:)

ocenił(a) film na 5
makeyourwish

@makeyourwish:
Zrozumiałem. Ich tragedią była ich głupota i nadmiar pieniędzy. Cała reszta to wynikające z powyższej tragedii problemy.
Może czytałem, a może nie. To nie ma nic do rzeczy.

@speyburn:
To fajnie. Film jest raczej płytki i nie wpływa poszerzająco na horyzonty myślowe...

eccocce

dokładnie film bardzo słaby pokazuje bogatych dzieciaków którzy bawią sie a za pieniądze rodziców tragedia. Jedynym plusem tego filmu jest to ze nie ma happy end’u.

ocenił(a) film na 7
eccocce

To prawda film ukazuje życie pustych, bogatych dzieciaków. Niemniej jednak ukazane jest jest w ciekawy sposób, nie mogłam oderwać się od filmu!

ocenił(a) film na 5
eccocce

Fakt, że film jest zrobiny dosyć słabo, ale książka ma wiele fajnych "rozkmin" i to nie tylko przemyślenia bogatych ludzi, jest bardzo przytłaczająca i pesymistyczna, na pewno nie płytka

ocenił(a) film na 6
sobereczka

a konkretniej podaj z 3-5 tych porządnych rozkmin, dla których warto by było przeczytać te kilkaset stron...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones