PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99829}
6,8 90 995
ocen
6,8 10 1 90995
6,2 12
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy

żeby z prawdziwej osoby robić złoczyńcę, co za idiota wymyślił ten komiks? był sobie Ruski z wielką pałą co miał powodzenie u bab, a oni zrobili z niego czarny charakter w komiksie. Jego rodzina powinna dostać wysokie odszkodowanie, albo wysoką prowizję za ten szit.
Jak to zacząłem oglądać to długo nie mogłem przestać się śmiać, bo już myślałem, że głównym wątkiem filmu będzie 30cm-pała. Zdecydowanie poniżej oczekiwań 4/10.

ocenił(a) film na 6
deamon82

Jeśli dla Ciebie Rasputin to tylko 'Ruski z wielką pałą co miał powodzenie u bab' to ja Ci serdecznie współczuję. Zapraszam za to do lektury historii Rosji (choćby z najpopularniejszej serii wydawnictwa Ossolineum). Może wtedy zdasz sobie sprawę jak wpływowym był on człowiekiem, jak ważną rolę odegrał w historii i dlaczego wybór, by on został czarnym charakterem, był jak najbardziej trafiony.

ocenił(a) film na 7
ttipvon

zal rasputin byl real i wcale nie z wielka pala . Wykorzystanie go w filmie i komiksie mialo swoje podstawy w histori. pozdr

ocenił(a) film na 4
Dominoday

Jeśli 11 cali to dla ciebie mało, to głęboka jesteś.

ocenił(a) film na 8
deamon82

widzę, że ciebie w Rasputinie tylko pała interesuje...

ocenił(a) film na 8
deamon82

lol
toś się ośmieszył

ocenił(a) film na 10
deamon82

boze ze tez ludzie sobie sami takie dolki kopia... skoro juz wiesz ze
Rasputin istnial to moze warto byloby od czasu do czasu z chocby i naszej
kochanej Wiki skorzystac i dowiedziec sie nieco wiecej...
Mike Mignola, bo to wlasnie "ten koles co komiks zrobil" wsadzil w hellboya
potezne poklady mitologii skandynawskiej, wyspiarskiej, slowianskiej
poczynajac od ragnaroku a na babie jadze skonczywszy...
ja nie wiem od czego to zalezy, ale wydaje mi sie ze tylko i wylacznie
ludzie z szersza perspektywa kumaja o co w tym komiksie/filmie chodzi.


na forum Filmwebowym powinien panowac taki zwyczaj ze jezeli sie o czyms
nie wie, to moze lepiej sie nie odzywac...

ocenił(a) film na 4
kotpsot

Nie muszę korzystać z wiki, znam jego historię, ale żeby robić z niego czarny charakter w komiksie? Mitologia to wymyślone bzdury, a Rasputin istniał.

deamon82

Może nie tyle ,,wymyślone bzdury", co po prostu wierzenia i życie starożytnych Greków i Rzymian. Rasputin - poczytaj sobie o nim, bo to ,,nie musze wiki czytac, zeby go znac" ujawnia nam twój poziom. Rasputin zresztą nie w pierwszym filmie pojawia się jako bratający się z szatanem.

michalj007

http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U

użytkownik usunięty
michalj007

nie ma co z nim dyskutować ... dla niego najważniejsza jest ta 30cm pała

użytkownik usunięty

Widzę, że inni też wklejają wypowiedzi tego debila. To swietna metoda - atakuj debila innym debilem.

ocenił(a) film na 8
deamon82

Oh ta gimbaza. Widzę, że uważnie oglądałeś film i świetnie znasz się na Rasputinie. "odszkodowanie, albo wysoką prowizję za ten szit." weź się następnym razem poważnie zastanów co chcesz napisać a potem pisz. Twoje posty są żałosne a założony wątek z kretyńskim komentarzem. Wszyscy z ciebie się śmieją.
AVE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones