PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31332}

Hellraiser: Wrota piekieł

Hellraiser: Inferno
6,2 6 127
ocen
6,2 10 1 6127
Hellraiser: Wrota piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wrota piekieł

Troche inny

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie super, troche odmiana od serii znajdź kostke-ułóż-walcz z cenobitami
Może i mało straszny ,ale świetna scena z ramionami i głową (?) wchodzacymi po schodach i duży
plus też za te 2 nowe stwor z czarnymi językami, dla mnie dużo lepszy od czwórki

19TimeBreaker96

Potwierdzam. Sceny z pełzającym cenobitą po schodach do złudzenia przypominały mi Klątwę.

szmyrgiel

Mi również scena z cenobitą na schodach przypomina Klątwę a dwie cenobitki kojarzą mi się z pielęgniarkami z Silent Hill :)

ocenił(a) film na 9
blood_angel_2

A mi z bliźniaczkami z Lśnienia

ocenił(a) film na 7
19TimeBreaker96

Dla mnie 5 to absolutnie, pozytywne zaskoczenie. Zupełnie inne podejście do serii i ostatni film z Pinheadem, który jest godny polecenia. Zajmuje on zaszczytne miejsce zaraz po kultowej jedynce (1, 5, 2, a reszta dla mnie wymaga przemilczenia - no może 3 miejscami wybija się ponad nędzę).

ocenił(a) film na 9
Mortajmer66

Jedynka była genialna, była oryginalna. W dwójce odgrzano kotleta, czyli siłą rzeczy musiało być słabiej. Trójka to już totalne bezsensowne nieporozumienie. Czwórka zwyczajnie słaba i beznadziejne zakończenie. A piątka na nowo genialna, o takie kino walczyłem! (nie, racja nie walczyłem ^^) Piątka przypomina mi przez oniryzm Mulholand Drive i Zagubioną Autostradę. Oniryzm połączony w logiczną całość gdzie brak logiki nie jest bullshitem a zamiast tego jest objaśniony obłędem... to coś wspaniałego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones