PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 656
ocen
7,4 10 1 56656
7,4 14
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

przepiękny gniot

ocenił(a) film na 5

Film ze swoją super widowiskowością może naprawdę rzucić na kolana, szczególnie, gdy ogląda się go na dużym ekranie. Wysmakowane krajobrazy, mistrzowsko oddane barwy, które idealnie współgrają ze sobą wizualnie, delikatnie, jakby piórem pociągnięte wykończenia ciosów mieczami, niemalże żywe krople wody - wszystko to to prawdziwa uczta dla oczu. Ale fabuła filmu jest nie tylko ciężkostrawna dla europejskiego widza, ale chwilami wręcz nudna i bardzo mało realna. Wiem, że to stare chińskie legendy i chińska tradycja i widz chiński na pewno się w tym świetnie orientuje. Ale dla Europejczyka to raczej barwna opowieść z gatunku fantasy, niż realna, osadzona głęboko w prawdziwych dziejach akcja. Trzeba po prostu lubić takie kino, żeby zachwycić się tym filmem. Ja się zachwyciłem wyłącznie stroną wizualną, więc dałem tylko ocenę 4. No, ale skoro zespół Filmweb orzekł, że "Filweb poleca", to innej oceny niż powyżej 7 na tym portalu nikt nigdy nie zobaczy.... :-)

ocenił(a) film na 10
karakrytyka

I dobrze bo film przynajmniej na 7 zasługuje.

ocenił(a) film na 10
karakrytyka

Niektórych ta siódemka chyba mocno boli. Jak na portal z tak "wysmakowanym" gustem forumowiczów to 7 jest zajebiscie wysoką oceną (zwazywszy ze dla niektoych SUCKER PUNCH było 10/10 <facepalm> )

ocenił(a) film na 5
vortex1984

Mnie ta siódemka wcale nie boli. Niech każdy ocenia jak chce. Ja po prostu za ten film tyle bym nie dał z wyłożonych powyżej powodów. I tyle

ocenił(a) film na 10
karakrytyka

Oczywiście, nie miałem na myśli Ciebie ale osoby z innych podtematów, które dają 3/10 itp :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones