PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 311
ocen
5,1 10 1 11311
5,3 9
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

100/10

ocenił(a) film na 9

W wakacje 2008 widziałem go 14 razy i chyba mi się dalej nie znudził...

ocenił(a) film na 10
mops_kr

Zdecydowanie jedna z najwybitniejszych polskich komedii. Niestety nie dla wszystkich, bo taki rodzaj humoru trzeba zrozumieć i umieć odbierać go z odpowiednim podejściem.

ocenił(a) film na 7
mops_kr

Naprawdę trzeba go zobaczyć 2 do 3 razy, wiele zyskuje :) Mnie po pierwszym obejrzeniu rozczarował, ale po drugim bawił dużo bardziej :)))

ocenił(a) film na 9
mops_kr

Również oglądałem kilkanaście razy, zdecydowanie moja ulubiona polska komedia ostatnich lat:)

ocenił(a) film na 9
boromir007

polecam wersję z komentarzem głównych bohaterów dostępną na dvd... niezłe teksty są:)

mops_kr

spoko film, widziałem kawałek dzisiaj na TVP HD ale muszę iść do pracy :D na pewno zobaczę cały

ocenił(a) film na 10
mops_kr

ja widziałam chyba 10 razy ten film i moim zdaniem jest to najlepsza komedia jaką widziałam w życiu. Weszła mi już tak w krew, że mimowolnie non stop wrzucam do zdań w odpowiednich momentach jakieś cytaty z filmu. Jak ktoś nie widział tego filmu, to często nie czai o co mi chodzi ;) Genialny film i szkoda, że niedoceniony. Świadczy o tym chociażby niska ocena na filmwebie.

ocenił(a) film na 9
mops_kr

mnie sie znudził po ok 30 razie, ale za miesiąc znów musiałem to zrobić... ;)

ocenił(a) film na 10
mops_kr

Z miejsca jesteście moimi ulubionymi użytkownikami ;-) Czasem jednak trochę żałuję, że jestem wśród tej garstki z takim gustem filmowym. Ilu macie znajomych, którzy to ogarniają...?

markusmerkt

Widzę, że nawet login wzięty z filmu, hehe. A jeżeli znasz Markusa Merka - piłkarskiego sędziego, to powinno Cię to bawić jeszcze bardziej. Oczywiście, jestem fanem, wręcz wyznawcą tego filmu. Moi znajomi dzielą się na takich, którym ten film nie odpowiada i tych, którzy obiecali mi że go w końcu obejrzą (rzecz jasna do tej pory nie obejrzeli). Aha, jeszcze mam jedno pytanie do Ciebie: a gdyby ten Fołda.. Fołta wjechał na tę stację benzynową i ją całkowicie rozpieprzył, to dobre by to było?

ocenił(a) film na 9
mulderthefox

Nie, to jest dla mnie za dużo ;)
Ekspozycja...

martynaEX

No poroża...

ocenił(a) film na 9
mulderthefox

Poważka?

martynaEX

Ale Aśka szanuj się!

ocenił(a) film na 10
markusmerkt

ten film jest ulubionym filmem wszystkich moich znajomych. Jak kogoś poznawałam i okazywało sie że nadajemy na tych samych falach, świetnie sie dogadujemy i byla pierwsza rozmowach o filmach to zawsze padało "ej a widzialas hi way? najlepsza komedia ever!" i juz do konca znajomosci leciało sie cytatatmi z tego filmu. A nawet jesli ktos z moich znajomych nie znal tego filmu, to po wyswietleniu mu go, zawsze sie zachwycał. Chyba więc jest to specyficzne grono odbiorcow i wąski specyficzny krąg ludzi podobnych do mnie. Do CIebie. Do fanow hi way xD

mops_kr

Elo ziomy! Spoko wrzuty zapodajecie do sieci!

ocenił(a) film na 10
mops_kr

ja 6 razy, i wrócę

ocenił(a) film na 10
mops_kr

No to cieszę się, że są jeszcze inni ludzie w tym kraju, którzy to ogarniają. Niektórzy oczekują, że śmieszne momenty zostaną im podane w filmie na tacy i dlatego "jak ktoś się śmieje na komedii, to ja go w ogóle nie poważam" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones