PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 313
ocen
5,1 10 1 11313
4,6 7
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Film jest klasy tej co Rejs albo lepszy. Rejs to też niszowy humor, więc prosty wniosek - ma średnią 7,6 tylko ze względu na 'kultowość'. Śmiech na sali.

ocenił(a) film na 9
milideth

Po prostu oceniający za mało pracowali metodą lasera. Takie jest moje zdanie :)

ocenił(a) film na 9
milideth

Film jest klasy tej co Rejs ? Bo "niszowy" humor? To tak jakby wziac jakies arcydzielo kina niemego i potem powiedziec o kazdym niemym filmie ze jest genialny...no bo tej samej klasy co tamten. Bo tez niemy :-) Sorry, mysle ze problem jest gdzies indziej.
1. Spora liczba osob (tak jak ja) czesto smiala sie z absurdalnego humoru np. Rejsu. A tutaj zwyczajnie sie nudzila czesciej niz usmiechala.
2. Ten film nalezy do "nowozytnej" epoki filmu polskiego, dzieki czemu zebral takie audytorium (mowie w wiekszosci o osobach mlodych) ktorym ten rodzaj humoru nie odpowiada...ale film obejrzeli, bo komedia, bo kabaret z reklamy "kopytko" itd.
Gdyby ta sama masa ludzi hurtem ocenila Rejs, z pewnoscia ocena filmu Piwowskiego spadlaby znaczaco- to taka konkluzja, na pocieszenie dla fanow Mumio :-)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
RealKalps

Mi z drugiej strony wydaje się, że Hi Way fanom kopytka nie spodobałby się w ogóle, tak samo jak Rejs.
Mi oba filmy podobały się tak samo, stąd zdziwienie ;)

milideth

Tak, wlasnie to napisalem. Ze osoby obejrzaly Hi-way bo kabaret znany z kopytka, ale im sie film nie spodobal...stad srednia (a nawet niska jak na FW) ocena tego filmu. Jednak poziom abstrakcji siegnal tutaj znacznie dalej niz jeden wyraz w reklamie :-)

ocenił(a) film na 9
RealKalps

A, faktycznie. Zastanawia mnie jeszcze, dlaeczego napisałes, że taki humor nie odpowiada młodym ludziom. Wielu moim kolegom te filmy przypadły do gustu, za to nie kojarzę nikogo ze 'starszych', komu by się spodobały.

ocenił(a) film na 7
milideth

myślę podobnie!
Rejs ma wysokie oceny i w ogóle dobrą opinię przez jego "kultowość", a moim zdaniem jest przereklamowany...za to Hi Way jest miejscami bardzo śmieszny! Może ten humor jest niszowy? Jeśli niszowym jest humor inteligentny, a także jeśli takim jest satyra i sarkazm...

ocenił(a) film na 7
przemofan

Ty jestes przereklamowany , a nie "Rejs".

ocenił(a) film na 7
megibolio

hahaha! To jest dopiero merytoryczna wypowiedź! ;) :P
Pozdrawiam, nie ma się co oburzać :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones