PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650930}

W ukryciu

Hidden
6,2 13 097
ocen
6,2 10 1 13097
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Jest tylko jeden niewytłumaczalny błąd w tym filmie.... Jakim cudem wojsko przez 301 dni nie zdobyło planów miasta i nie wiedziało nic o bunkrach, tunelach i innych tego typu miejscach??? To lepiej jest pilnować zbombardowanej strefy kwarantanny niż ją wyczyścić? I po co ją w ogóle patrolowali jak niczego nie szukali? Jak tą strefę obwarowali murem to trzeba dać straż na mury i git. Ewentualnie patrole z powietrza. A bieganie po tej strefie jest zwyczajnie bez sensu... 300 dni tam łażą i nic.... Żeby to był jakiś nie wiadomo jak ogromny teren ale to jedno małe miasteczko jest.

ocenił(a) film na 8
Johnyyoyo

tak szczerze to nawet tego nie musieli robić, bo przecież ta rodzinka mówiła, że chodzili tam wiele razy i nigdy ich nie znaleźli, czyli według tej teorii zwyczajnie nie zauważyli wielkiego włazu do schronu;p

ocenił(a) film na 8
Johnyyoyo

Zanim coś skrytykujesz to oglądnij dokładnie.Zdradził ich dym.Myśl szybko,działaj błyskawicznie,unikaj pułapek.

ocenił(a) film na 6
kurak73

Przecież wiem, że ich dym zdradził więc nie wiem dlaczego zarzucasz mi niedokładne oglądanie?? Jak się ma twoja wypowiedź do mojej krytyki? I kogo się niby tyczą twoje 3 ostatnie stwierdzenia? Że niby tej rodziny? A jakie tam oni mieli pułapki niby w tym bunkrze? Siedzieli tam non stop i tylko uważali żeby nie hałasować i ewentualnie sprawić sobie jakiś prowizoryczny sprzęt do obserwacji okolicy i zamaskować ślady swojej obecności. Ot to wszystko. Tylko dalej nie wiem jakim cudem wojsko nie wiedziało o tych wszystkich schronach i tunelach? To co oni przez te 300 dni robili? Łazili tam bez celu po tej strefie? Nie czujesz, że to się trochę nie klei? :P

Johnyyoyo

Racja, też o tym pomyślałam i nie znajduję "usprawiedliwienia" dla wojskowych.
Ktoś dał ciała w temacie ;)

ocenił(a) film na 8
Johnyyoyo

Może i dawnooooo temu napisany temat i posty, ale czy przypadkiem nie chodziło o 302 lata? Na końcu filmu matka mówi, że to nie są dni, a dziewczynka wyciąga auto z kieszeni, które we wcześniejszych scenach było pokazane jak dostaje nówkę autko, a po 300 "dniach" wygląda jakby miało co najmniej 'dziesiąt lat.

użytkownik usunięty
klinacz

Tak, chodziło o lata :) W końcu znalazłam kogos myślącego jak ja :)

ocenił(a) film na 6
klinacz

Może dlatego, że zostało uszkodzone w pożarze? Ale teoria z latami też może być prawdziwa...

ocenił(a) film na 6
JazOOn

I niby ta fasola oraz brzoskwinie w puszkach, świece itp starczyły na ponad 300 lat a technologia wcale się nie rozwinęła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones