PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650930}

W ukryciu

Hidden
6,2 13 099
ocen
6,2 10 1 13099
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

Opis filmu zawiera mega spoiler! Film na naprawdę wysokim poziomie. Trzyma widza w niewiedzy co się dzieje "na zewnątrz" niemal do końca... Gdyby tylko opis tego nie ujawnił :|Zaczynam oglądać film i wiem to co reżyser zamierzał nie ujawniać przez większość czasu!!

585415229

Zgłosiłem nowy zarys fabuły, bo faktycznie aktualny opis jest beznadziejny. Oczom nie wierzę jak ktoś mógł coś takiego napisać...

ocenił(a) film na 6
PanRedd

pewnie jakiś baran

ocenił(a) film na 8
585415229

a pitolicie mimo opisu koniec filmu zaskakuje, ze taka bedzie sytuacja to nikt nie przewidzi po tym opisie xd

ocenił(a) film na 6
585415229

Do obejrzenia skłonił mnie komentarz mojego filmwebowego znajomego na tyle, że nie musiałem czytać opisu. I dobrze zrobiłem.

ocenił(a) film na 7
585415229

Haha rzeczywiście, dobrze że nie przeczytałem opisu przed obejrzeniem filmu...

ocenił(a) film na 5
585415229

Żartem to jest twój komentarz. Ten film jest od połowy filmu przynajmniej przewidywalny, a napięcie pod koniec w nim takie jak w gniazdku, gdy prąd odetną.

585415229

A co było tam napisane?

użytkownik usunięty
InuSama

Była podana faktyczna ilość czasu, jaki główni bohaterowie spędzili w bunkrze, a o tym fakcie dowiadujemy się dopiero w końcówce filmu.

ocenił(a) film na 8

Coś mi umknęło. Ile czasu faktycznie byli w bunkrze?

użytkownik usunięty
clarice22

Odpal sobie ostatnie dwie minuty filmu, jest tam krótki dialog matki z córką, który to wyjaśnia.

ocenił(a) film na 7

Nie 302 dni.. to ile ?

ocenił(a) film na 2
Animalsowa

Też mnie to zastanawia zostają tygodnie albo lata, bądź wieki.

ocenił(a) film na 6
Lady_Vlaew

Godziny, tygodnie, miesiące - wszystko i tak wydaje się bez sensu.

ocenił(a) film na 6
585415229

Nie wiem co było w opisie, bo już pewnie jest zmieniony.
Ale dla mnie plakat jest rozczarowujący. Na dole rodzinka, a na górze jakieś postacie.
Szybko idzie wywnioskować, że na górze są ludzie w noktowizorach itd.
Wolałbym nie wiedzieć czy na górze są ludzie czy być może jakieś monstra. Troszkę lipa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones