PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 729
ocen
5,3 10 1 52729
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

...i jest to naprawdę super film!!
Zac Efron ma kilka fajnych ról aktorskich i uważam, że rola Troy'a Bolton'a jak najbardziej do nich należy :) Oprócz tej roli wystąpił również w naprawdę dobrych filmach, jak rola: Paula w "Sylwester w Nowym Jorku", Mike O'Donnell w "17 Again" lub w nowej produkcji Cole'a w "We Are Your Friends". Szczerze mówiąc to film "17 Again" jakoś zaginął... oglądałem go, ale nie za bardzo pamiętam odczuć, co do niego. - Albo był tak słaby, albo po prostu nie pamiętam.
Mi osobiście baaardzo się spodobały wszystkie części "High School Musical" i stąd moje pytanie... Co Wam się nie podoba we wszystkich częściach "High School Musical"? (pytam ludzi, którzy to hejtują lub im się nie podoba film)

ocenił(a) film na 8
pio73

Mi osobiście 3 zbytnio nie przypadła do gustu, brak jakiejkolwiek fabuły gdzie w poprzednich częściach jednak była, co do tańców to napierdalanie (za przeproszeniem) byle jak ile wlezie jak na jakiejś dyskotece, Kenny się nie spisał, w poprzednich częściach te tańce były lekkie stonowane. Co do części 2 to uważam ją za najlepszą z serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones