PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152444}

Historia przemocy

A History of Violence
7,0 26 761
ocen
7,0 10 1 26761
7,3 21
ocen krytyków
Historia przemocy
powrót do forum filmu Historia przemocy

PORAŻKA!!!

ocenił(a) film na 1

Co za idioci wypisują tu że ten film jest dobry?! dawno takiego shitu nie widziałem!!!!! 1/10 to i tak za wysoka jak dla mnie ocena!

ocenił(a) film na 8
obscene007

Nie znasz Sie Plepsie!!! Włącz sobie qrwa Lepiej Radio

ocenił(a) film na 6
obscene007

Piszesz zza krat?

obscene007

pytanie raczej co za cwele daja temu filmowi 1/10

ocenił(a) film na 9
obscene007

Przez Ciebie musiałem zawyżyć ocenę żeby chociaż trochę zrekompensować Twoje dziadostwo.
1 - to możesz dać filmowi gdy ktoś weźmie kamerę i nakręci Twoją głupotę...
Jedynkę to dają tylko imbecyle bo nawet taki głupi film jak Piła powinno się ocenić wyżej niż jeden.

obscene007

w odpowiedziach popisy trollingu ;)

ocenił(a) film na 8
kult_urka

Popis trollingu to masz w temacie głównym.

Dzida_86

w temacie głównym to opinia z nieodpowiednim <idioci>. A trolling jest w ujadaczach odpowiedających na jakąkolwiek opinię

ocenił(a) film na 6
kult_urka

porażające i smutne to jest to, że ludzie tak łatwo rzucają jadem i nienawiścią na każdego, kto wyrazi odmienną opinię niż ich własna, a wracając do filmu : to faktycznie jest porażająco sztampowy, przewidywalny, bez napięcia i pomysłu, a sceny seksu może i faktycznie przedstawione w realistyczny sposób, ale moim zdaniem zupełnie niepotrzebne, ocena jest bardzo zawyżona

użytkownik usunięty
obscene007

Nie idioci, tylko osoby o innym guście. Równie dobrze mógłbym napisać - co za przygłup dał temu filmowi 1? Bo jako żywo, może nie jest znakomity, ale na 1 na pewno nie zasługuje. Luzuj wora, cwaniaczku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones