PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118092}
6,9 126 915
ocen
6,9 10 1 126915
5,6 10
ocen krytyków
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
powrót do forum filmu Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

Super

ocenił(a) film na 9

Bardzo fajna komedia romantyczna 9\10. Ale ciekawi mnie, co uważacie: Czy taka miłość jest możliwa? Chodzi mi o tego "grubaska" i tą blondynę. Czy kobieta, która mogłaby mieć każdego wybrałaby takiego fajtłapę? :D

ocenił(a) film na 8
extranick

Myślę że jak najbardziej bo baby to najbardziej nieprzewidywalne istoty na świecie i działają zazwyczaj chaotycznie, w niezrozumiały sposób zarówno dla innych jak i dla siebie. W drugą stronę to raczej by nie zadziałało (przystojny facet i jakaś pasztecina) biorąc pod uwagę uczucia.

ocenił(a) film na 8
NiezbytMily92

zgadzam sie. moim zdaniem jest to 100% mozliwe. Książę William i Kate Middleton sa najlepszym przykladem

ocenił(a) film na 8
przemo17xd

hahahaha jaki przykład xD umarłem Typ jest księciem i ma kupę hajsu ...

ocenił(a) film na 8
ViViDfan

tyle że ona ma więcej :D hahahaah

extranick

czasem się zdarza, w drugą stronę także ;]

ocenił(a) film na 8
extranick

a mało to takich przykładów na ulicy widać ?:) także MASZ SZANSĘ :) BĘDZIEMY CI KIBICOWAĆ :)

ocenił(a) film na 8
extranick

Jak to mówią: przeciwności się przyciągają. Ponadto jak wynikało z fabuły pomimo posiadanego bogactwa i otaczającego ją splendoru to była dosyć skromna i nieśmiałą osóbka. Wiecznie słuchała innych (min. doradców) co ma robić, nie podejmowała sama decyzji, nie potrafiła też tańczyć, nawiązywać znajomości, itp. Otoczona życiem "wyższych sfer" tęskniła za prostotą i naturalnością, którą dał jej, jak to ujmujesz, "grubasek" :)
Reasumując, ten związek był na swój sposób wytłumaczalny chociaż tak naprawdę prawdziwa miłość nie jest możliwa do ogarnięcia w żaden logiczny sposób.

ocenił(a) film na 9
OmniModo

ten co odkopał :D Ale byłem głupi, co to za idiotyczne pytanie/wpis xD

ocenił(a) film na 8
extranick

Jak to mówią: W Internecie nic nie ginie :)

ocenił(a) film na 6
extranick

odkopuję ponownie! jakie teraz przemyślenia na temat wpisu? :D jestem nieironicznie ciekawa

extranick

Ja często widuję odwrotność czyli grubą dziewczynę, niezbyt ładną i szczupłego chłopaka. Co o tym sądzisz/sądzicie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones