PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 286
ocen
6,6 10 1 95286
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

Jason statham

ocenił(a) film na 8

czemu nie wzięli jasona stathama ? dużo lepiej by się nadawał i dużo bardziej by pasował

Patryk244

mnie się podobał, nie kojarzyłam go z innych filmów, więc jako coś świeżego to odebrałam;)

Patryk244

Chcieli wziąć, ale odmówił.

ocenił(a) film na 8
Zathar

szkoda nadał by się,a wiesz może czemu odmówił?

Patryk244

Ponoć przeczytał na Filmwebie złe opinie na swój temat, obraził się i odmówił.

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

aha,dzięki.

ocenił(a) film na 6
WielkiSzu

dobre xD

ocenił(a) film na 5
Zathar

To dziwne bo grał w dużo gorszych filmach - tych w których np. kopie końcówkę od węża hydrantu a ta z niesłychaną precyzją trafia w cel. Zresztą z tego co pamiętam nie tylko końcówki hydrantów w tym filmie kopał.

ocenił(a) film na 6
Patryk244

Jak dla mnie najlepiej by się spisał w tej roli Vin Diesel któremu zaproponowano tę role ale odmówił (nie wim czemu).

ocenił(a) film na 6
AnthonyCole

Statham oczywiście też by pasował do tej roli bardziej niż... ten co go grał xD

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

też o tym słyszałem kiedyś czytałem że w tym filmie miał grać albo vin diesel albo statham ,dlatego zdziwiło mnie że zagrał jednak ktoś inny.

ocenił(a) film na 6
Patryk244

Szkoda że do "Agent 47" wybrali Paula Walkera. Mam nadzieję że spisze się lepiej niż... ten co go grał w pierwszym :)

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Zgadzam się wg mnie Paul Walker nie nadaje się do tej roli,tak samo mnie wkurzyło że do roli lyncha w filmie kane & lynch wzieli jamiego foxxa chociarz lynch w grze komputerowej był biały

ocenił(a) film na 6
Patryk244

Widziałem tę grę na pułkach w sklepach ale nigdy mnie nie interesowała: oglądając zdjęcia stwierdzam że muszę nadrobić zaległości. Fox to raczej zły wybór ale to przynajmniej dobry aktor(według mnie).

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Też uważam że to dobry aktor,ogólnie lubię go,szczególnie uważam że Bardzo dobrze zagrał w filmie "świat w płomieniach" ,pasował do tej roli, ale nie każdy aktor pasuje do każdej roli.

ocenił(a) film na 6
Patryk244

Ponieważ Timothy Olyphant szybko się zgłosił bo potrzebował zarobku.

Patryk244

Z prostej przyczyny Hitman to nie gra akcji to symulator płatnego zabójcy który działa w ukryciu gra zaliczana jest do skradanek.
Podzielam twoje zdanie Olyphant się zupełnie nie nadawał do tej produkcji jak i sam reżyser.

ocenił(a) film na 7
Patryk244

Statham i diesel sa za niscy na hitmana. W grze byl pierwowzor wysokiego lysego goscia.

ocenił(a) film na 8
Patryk244

Vin Diesel jakby grał to według mnie było by to żenujące, w ogóle mi ten człowiek nie pasuje do takiej roli. Hitman ma być spokojny wyważony a nie naszprycowany koksem koleś - tak odbieram Vin Diesla. Statham trochę bardziej ale ciągle by mi się kojarzył z transporterem, w którym tryskał dziwnym poczuciem humoru i ogólnie też by to wyglądało źle jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones