PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223469}
6,6 95 253
oceny
6,6 10 1 95253
4,0 4
oceny krytyków
Hitman
powrót do forum filmu Hitman

Wpierw odniosę się do plusów.
Film dobrze współgra z grą.
Olyphant jednak wczuł się w rolę i nie odwalił jej, żeby tylko odegrać co ma w scenariuszu.
Nawet tak charakterystyczny ruch prawą ręką podczas marszu nie został pominięty.
Dużo akcji, krwi też pod dostatkiem, pomysłowe zagrania ze strony naszego kochanego agenta, przebieranki.
Na plus też zasługuje scena gdy na linie wpada do pokoju jakichś dzieciaków, a oni aktualnie grają w Hitmana na konsoli :P

Jednakże coś w tym filmie nie gra. Fabuła. Niby prosta misja zabicia prezydenta kończy się fiaskiem, ktoś go wrabia itd.
Pytanie ale dlaczego i co się wgl dzieje ?
Czy ktoś mi wytłumaczy fabułę ?
Jaką rolę odgrywa ta Nika ?
Ktoś wydał na nią wyrok śmierci bo co ?
Ja uważam że ona była tam wklejona na przymus żeby była laska, cycki, wątek miłosny.
Bo wgl nie pojmuję co się dzieje. Wpierw mówią że świadek i trzeba zlikwidować, potem każdy mówi że trzeba ją zabić jak i agenta. Matko jedyna.
Tak samo motyw zabójstwa Belicoffa. Kto to zlecił ?
Bo wg filmu wyszło że Belicoff kazał siebie zabić ? Potem zginął jego brat.
Niech mi to ktoś wyjaśni bo ja się tu gubię.
Jeszcze ci agenci na peronie. Co oni mieli za zadanie, zabić 47 ?
No i bezsensowna walka na miecze.
Ciekawe gdzie je mieli przez cały czas gdy skakał, biegł. Bo nie uwierzę że pod marynarką.
Jeśli już chciano naprawdę zrobić walkę bronią białą, to uważam że myśliwskie noże odegrałyby znacznie poważniejszą rolę niż mieczyki pod marynarką :/
Czekam na jakieś konkretne sformułowanie fabuły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones