PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 577
ocen
7,2 10 1 245577
5,5 25
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
ocenił(a) film na 8
shady10

Niestety, tylko twórcy filmu o tym wiedzą ... najlepsze określenie na datę zwiastunu to "Soon" czyli wkrótce :) Plotki mówią o początku listopada w premierę filmu Interstellar, ale to tylko plotki, niepotwierdzone oficjalnie.

ocenił(a) film na 7
shady10

Masz rację,było mało takich tematów.

thorin3

Wiem ze dużo ale i tak żaden nie dał odp. na to. Nigdzie żadnej informacji.

ocenił(a) film na 4
shady10

A to oznacza co ? Ze nie wiadomo kiedy trailer.

shady10

I co i myslisz, że my wiemy, tak? Jakby ktoś wiedział, to byłaby o tym informacja na forum. NIE MA TO NIE MA.

kamilxxx09

Ty na pewno nie wiesz, to wiem.

shady10

Nikt z tego forum tego nie wie. Wie tylko Warner Bros i produceni Hobbita.

shady10

Wczoraj

shady10

Może i lepiej trochę jeszcze poczekać na bardziej dopracowany zwiastun.

użytkownik usunięty
obleh

Trailer do Pustkowia wyszedłby już prawie 20 dni temu.

ocenił(a) film na 4

Zapewne pracują jeszcze nad efektami specjalnymi, w końcu tutaj będzie ich najwięcej ;)

użytkownik usunięty
Joecrou

I oby były godne Oscar :)

ocenił(a) film na 7

nie ma szans

użytkownik usunięty
realowiec

Kasa jest czyli szanse są, a więc liczą się chęci i przyłożenie do pracy. Patrząc pod pryzmatem poprzednich części szans nie ma.

ocenił(a) film na 8
realowiec

Zgadzam się. Transformers dawno powinno dostać, a zawsze wybierali jakieś filmy z przeciętnymi efektami, typu Hugo czy Życie Pi.... Bez komentarza.

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Hugo miał przeciętne efekty? To miał być sarkazm, jak rozumiem... ?

ocenił(a) film na 8
SmaugTheGolden

Ogólnie dobre, ale do Transformers się nie umywały.

użytkownik usunięty
Ryloth

Godzilla miała lepsze.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, a pomimo tego, reżyserowi odbiło i ucina akcje w najlepszym momencie, a Godzillę widzimy przez parę minut tylko. A taki świetny klimat ma ten film....

użytkownik usunięty
Ryloth

Również się zgadzam. Szkoda że nie będzie edycji rozszerzonej, może wtedy dostalibyśmy z 20 minut czystej akcji. Wtedy o nic bym się nie czepiał ;)

ocenił(a) film na 8

I tak to najlepsza Godzilla, o co było nie trudno. Dziwię się, że tę z 1999 tak schrzanili i skopiowali wiele rzeczy z Jurassic Park.

ocenił(a) film na 4

Oby dopracowali jak najlepiej je ;)

Joecrou

Jesli rzeczywiscie będzie przed Interstellar, to szybciej niż 3 listopada go nie dostaniemy. Czyli jeszcze dobre 2 tygodnie :P

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

A niech sobie i w listopadzie będzie :P
Ważne by rozszerzona wersja Pustkowia Smauga miała swoją premierę cyfrową 21 października.

khazad7_2

Nom. Własnie napisałem tez do Ambera w sprawie przewodników. Jak odpisza, dam znac.

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Dzięki!
Trochę dziwi, że jeszcze niczego na ich stronie wyczytać nie można. Mam nadzieję, że te przewodniki z ostatniej części będą wydane...
Szkoda mi najbardziej tych kronik. Gdyby dziś dołożyli całą resztę, kupiłbym od razu cały zestaw.
A jakby jeszcze nowe wydanie takich kronik zrobili tylko z Władcy. To też bym się na nie rzucił! :)

khazad7_2

Heh :D No ja Kroniki posiadam wszystkie. 5 kupię, ale dopiero może na wiosnę albo końcem zimy.
Co do przewodników... chyba sie zastrzele, jak ich Amber nie wyda haha :D W ogóle mozna te kroniki kupić na Krainie ksiażek (podam ci link na privie), ale kosztują tam dosyć dużo np. kronika 4 wyniosła mnie ponad 165 zł!!!

khazad7_2

Właśnie. Dzisiaj po raz któryś już powtórzyłem Podróż EE na blu. Wspaniały film. Oby Pustkowie EE nabrało dzięki nowym scen więcej siły.

ocenił(a) film na 9
obleh

Z pewnością nabierze :)
Biorąc pod uwagę, że będzie więcej Mrocznej Puszczy, Beorna i rzecz jasna Dol Guldur z Thrainerm, wydaje mi się, że to i tak bardzo wiele.
W sumie to aż 25 minut więcej scen, więc całkiem sporo! :)
Pozostaje trzymać kciuki na przyszłość, aby Bitwa Pięciu Armii doczekała się nie mniej jak 25 minut dodatkowych scen ;)

khazad7_2

Oby Jackson jednak nie skrócił o te 10 minut kinówki. Niech lepiej daruje sobie Bóg wie jak długą wersje EE a da do kinowej przynajmniej tyle minut, co do Pustkowia.

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

No ale jeszcze nie ma chyba oficjalnej informacji co do czasu trwania filmu, prawda?
Myślę, że film będzie miał 2h40min. I oby nie mniej :)
Swoją drogą...ciekawe kiedy potwierdzą informacje. Ale pewnie ze 2 tygodnie przed premierą.

khazad7_2

Jackson powiedział, że póki co film ma 150 minut bez napisów, czyli z napisami ze 165, ale powiedził, że chciałby, by trwał bez napisów 140.

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

No zobaczymy :) Liczę na więcej :)

khazad7_2

Ja licze chociaz na te 160 minut z napisami. No ale jakby było 150 czy 155 to też się nie obraże :)

obleh

To ze dłużej poczekamy wcale nie gwarantuje tego ze bedzie jeszcze lepszy, najlepszy tralier był 1cz. Reszta nie ma tego czegoś, na żadnym sie nie jaralem jak tym co zobaczyłem trzy/dwa lata temu.

ocenił(a) film na 7
shady10

nie zdziwiłbym się gdyby ta część dostała nominacje do złotych malin tak naprawdę, a to jest przykre :( Powiedzmy sobie szczerze poprzednie dwie części były mocne przeciętne.

ocenił(a) film na 4
shady10

I co z tego. Pomyśl trochę, muszą popracować nad efektami specjalnymi, bo tutaj będzie ich najwięcej. Jak skończą to wypuszcza trailer. A może juz skonczyli i montują zwiastun. Jakby było wiadomo o dacie wypuszczenia trailera to zapewne były juz taki temat na forum, prawda?

shady10

To nie kwestia jakości trailera, tylko oczekiwań. 1 czy 2 trailer Niezwykłej Podóży zorbił szczególne wrażenie, bo to było pierwszre spojrzenie na ten świat od jakichś 8-9 lat.

ocenił(a) film na 9
obleh

Zapewne w listopadzie się ukaże...ale w zasadzie to bez znaczenia bo przecież na film się czeka a nie na trailer, więc ten może być i później, byle dopracowany.

ocenił(a) film na 6
shady10

Na mikołaja ! :D

ocenił(a) film na 4
calays

Żeś dowaliła ;] :p

ocenił(a) film na 6
Belief

Ale jaki prezent za to! ;D

ocenił(a) film na 4
calays

Prezenty bez okazji są lepsze. :P

ocenił(a) film na 6
Belief

Też racja ;P ale skoro PJ od tak dawna nie może dać nam zwiastuna bez okazji, to może na okazję da!

ocenił(a) film na 4
calays

To niech da z okazji 1 listopada :P To jest chyba najbliższe święto :). Może nie najlepsze na prezenty, ale święto to święto, prawda? :D

ocenił(a) film na 6
Belief

Jak bierzemy pod uwagę USA, i dystrybutorów z USA, to jednak - halloween, albo dziady jak kto woli ;p

ocenił(a) film na 4
calays

No właśnie :)

Pewnie puszczą pod koniec października jak przewidywałam :). To było od początku najbardziej logiczne.

użytkownik usunięty
Belief

Obstawiam listopad xD

Będzie to ironia losu - jak sobie przypomnę pewne wydarzenie hahah

ocenił(a) film na 4

Też je pamiętam i właśnie przez to "wydarzenie" chciałabym, aby był to listopad.

użytkownik usunięty
Belief

Czekamy czekamy. W listopadzie są dwie wielkie premiery 1. Interstellar (ale chyba odpada, bo przed filmem ma być zwiastun Avengers: Age of Ultron), 2. Kosogłos. Chyba że nas Jackson zaskoczy i wypuści w zwykły dzień tj. to było z Igrzyskami. Igrzyska miały sneak peek'i

1. http://www.youtube.com/watch?v=kHu6yvH_6LU
2. http://www.youtube.com/watch?v=yy8h3kNdcmo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones