PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 517
ocen
7,2 10 1 245517
5,5 25
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

No to porwało:-)

ocenił(a) film na 6

Jeszcze nie mogę przestac się śmiać.

Wracając z pacy,postanowiłem wpasć do domu i złożyć życzenia mojemu tacie z okazji imienin.
Wchodze i słyszę znajomą muzykę,myśle Hobbit. Patrzę i oczą nie wierzę. Moi rodzice oglądają
Niezwykłą podróż!!! Pomyślicie co w tym niezwykłego,otóż ojciec nie cierpi takich produkcji,ma byc
szorstko i po męsku. Sensacje i wojny,ewentualnie dobre komedie,raczej stare filmy.Pytam,co tam
oglądasz? Hobbit,nie widziałem,dobry,dobry:-) Myślę ....szok! Normalnie SZOK. Poszedłem wyjeść im
trochę z lodówki i po chwili,wróciłem zobaczyć co u nich. A tu nagle wpada scena z orłami+ta
muzyka w tle...i mina moich staruszków:-) MIAZGA!!! Uciekłem,płacząc ze śmiechu:-)

Zabrało ich,oj zabrało.

ellleone

Niezwykła podróż stworzyła niezywkłą atmosferę :) Poczułem magię nadchodzacych świąt :) Oj, będzie mi tego brakować w kolejnych latach.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Ja coś takiego poczułem gdy słuchałem Song of the Lonely Mountain podczas napisów :)

thorin3

A ja przede wszystkim przy oglądaniu spotów do 1 części. Świąteczny klimat :)

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Jak wczoraj oglądałem Hobbita to pomyślałem-"Co oni widzą w Star Wars? Czy Gwiezdne Wojny wywołały u mnie takie emocje?"

thorin3

hehe

ocenił(a) film na 5
ellleone

I co w związku z tym ?

ocenił(a) film na 6
MygyBulla

Z twoim pytaniem? Nic,zero:-)

ocenił(a) film na 5
ellleone

aha dziękujem

ocenił(a) film na 7
ellleone

To co będzie jak obejrzą BPA! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones