PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 581
ocen
7,2 10 1 245581
5,5 25
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Jak myślicie czy będzie przy premierze Hobbita?

wort801

Coś czuję, ze to będzie najbardziej zaśmiecony temat na tym forum. Zaraz sie hejty posypią :)

kamilxxx09

Na ciebie z pewnością :) w tym momencie pisałeś w stylu forumowicza smalczyka.

wort801

Na szczęście jego już nie ma. No nic, poczekam na kolejny trailer. Może następny zachęci mnei do pójcia do kina.

wort801

A tak poza tym, to teraz przynajmneij widzicie, jak to jest jak sie krytykuje film, który jest komuś bliski sercu. Rzuciliście isę na mnie jak na mięso, wiec nie dziwcie się, że rzucałem się kiedys na innych za to, co pisali.
A teraz czas na napisanie 42 strony mojego raportu :)

kamilxxx09

Pisałem o filmie a nie o tobie poza tym jak komentowałem cały hobbit 2 a nie fragment trwający 1 minutę .

wort801

Ale ja nie mówię o Tobie, tylko o wielu innych na tym forum.

kamilxxx09

Wiec pisz dokładnie... sorry nie umiem czytać w myślach .

wort801

Ok, rozumiem.

kamilxxx09

Pozwol ze sie wtrace.
Czyli stosujac tego typu zaczepki przyznajesz sie do celowego trollowania? Swietnie. Utwierdzasz nas w przekonaniu ze nic sie nie zmienilo w twojej bani przez ostatnie 3 lata. To przykre... Dalej zachowujesz sie jak dziecko. Nie pisz wiecej na forum o dojrzalosci i ze niby jestes dojrzaly. Bo nie jestes.

MrBaggins

Chyba nie zrozumiałeś. To, ze przewidziałem hejty, nie znaczy, że trolluję i że się do tego przyznaję. Nietrudno przewidzieć "fanowskie naskoki", gdy się coś krytykuje. Teraz przynajmniej wiecie, jak to jest.

kamilxxx09

Zrozumialem doskonale. Atakujesz fanow SW za to, ze atakowali w pewnym czasie Hobbita aby poczuli jak to jest. Jedyne co czuje - jako fan LOTRa i SW oraz sredni fan Hoobita - to litosc do takiego zachowania jakie prezentujesz.
Prawda taka, ze po kilkudziescio sekundowym teaserze do nowej czesci SW poczulem wiecej radosci i bylem o wiele bardziej zadowolony tym co widze, niz przy teaserach/trailerach do kazdego z Hobbitow.
Trailer do BPA uwazam jednak ogolnie za najlepszy z calej serii. Jesli idzie o jakosc efektow przy uzyciu CGI i ich realizm to Hobbity nie maja startu do tego co pokazali w kilku ujeciach w teaserze SW. I to nie tylko moje zdanie jak widzisz na forum.

Sorry ze zabralem glos ale po twoich postach jedyne co wiem to tyle, ze dalej odpowiadasz kamieniem za kamien. Nic sie nie zmieniles. Co innego przyjecie krytyki na klate, uswiadomienie sobie wad filmu/ksiazki/innego dziela i jakas sensowna kontrargumentacja, a co innego dziecinne podejscie i strzelanie slepakami na forum, ktore maja za zadanie jedynie wkurzenie innych fanow SW - ktorym nota bene jestem i ja. Z ta roznica, ze na mnie to nie dziala bo mam oczy i widze co jest dopracowane od strony technicznej a co nie.

MrBaggins

A fani SW atakowali Hobbita? Nawet tego nie wiedziałem. Nie pamiętam, zeby coś takiego miało miejsce.
A trailera BPA nie oceniaj, przez pyzmat realizmu SW, bo fantasy a sf to 2 różne bajki, tym bardziej, ze SW i Hobbit to 2 całkiem różne klimaty.
I nie wiem czemu przepraszasz za zabranie głosu. Wiem, że pisałes, ze nie będziesz odpowiadał na moje posty, ale przecież nikt ci tego nie zabrania.

kamilxxx09

Slaba masz pamiec. Szkoda ze juz nie pamietasz swoich wojen z fanami SW swojego czasu...
Jak mam nie oceniac efektow z teasera BPA przez pryzmat teasera z SW skoro ty sam to robisz kilka postow wyzej? Czlowieku prosze... pomysl nad tym co piszesz.

P.S. Nie przepraszam za zabranie glosu. Tym bardziej nie odbieraj mojego zwrotu grzecznosciopwego jako jakiegos poddanstwa wzgledem ciebie itd. Co to, to nie. Nie doczekasz sie. Po prostu nie widze abysmy mogli dogadac sie na jakiejkolwiek plaszczynie wiec nie mam zamiaru udzielac sie tam gdzie ty to robisz i sie krotko mowiac wkurzac. A zabralem glos tylko po to aby nakreslic fakt niektorym - czyli tym ktorzy uwazali ze jest dla ciebie nadzieja - ze nic sie nie zmieniles. Moje "przepraszam" bylo skierowane do owych osob.

To tyle z mojej strony.

MrBaggins

1. Nie pamiętam żadnychwojen z fanami SW, bo takowych nie było.
2. Nie oceniam teasera SW przez pryzmat Hobbita. Absolutnie nie. Oceniam co najwyżej przez pryzmat innych filmów sf, ale to chyba normalne.
3. Nie oczekuję żadnych zwrotów grzecznościowych, nie zalezy mi na tym. A jesli chciałbyś wytłumaczyć coś innym, napisałbyś to pod ich postami, nie pod moimi.

wort801

Nie po raz pierwszy kamilek głosi teorie, że wszystko co nie komputerowe, nie i co jest kręcone w naturalnych warunkach jest staromodne i niegodne uwagi... Myślenie typowej szarej masy którą PJ zaspokaja bezmyślną nawalanką...

sentia

No trudno ten typ tak ma już :) ja jestem za naturalnymi warunkami i połączenia tych co się nie dadzą naturalnie nakręcić

wort801

Oglądając teaser SW odniosłam wrażenie że to dzieje się naprawdę. Takie realne. Super.

sentia

A to początek prać nad montażem/efektami a co potem będzie :)

wort801

Będzie jeszcze lepiej :D

sentia

Oby :) liczę osobiście uwaga spoiler że luku odbuduje zakon jedi :) :)

użytkownik usunięty
wort801

Powtarza się sytuacja z Interstellar... wpierw, że nudy, nic ciekawego, potem nic ciekawego, potem zamiatanie ganków, płacz o kukurydzę a potem OOooo jakie fajne ale mankamenty są - przerost treści nad formą, same makiety, same scenografie, same plenery, a gdzie ta komputerowa "płynność"?!

ocenił(a) film na 3
wort801

Po co z nim rozmawiasz, to idiota przecież.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Napisał człowiek rozpływający się nad 30 sekundowymi spotami różniącymi się od siebie 1 sceną. :)

kamilxxx09

Wiem zwiastun naprawdę wspaniały!

lolmiki

Tak, tak, ale ten z 6 listopada.
Ale teraz tak na serio: co to jest? to jest ten trailer? Jesli tak, to jest gorzej, niż w moich najgorszych myślach...

kamilxxx09

Teaser !!! gorzej ??? nie ma technologii z lat 70 w czym problem ??

wort801

Nie ogarniam, dlaczego sf się cofa...
Teraz już cłąkiem na serio, co mi się podoba:
- znana nam już muzyka
- zakapturzona postać w zimowej atmosferze
- i ten głos :)

Naprawdę, ja nie trolluję i nie prowokuję w tej chiwli, możecie mi wierzyć na słowo. Ale nie będe oceniac tego wysoko tylko dlatego, ze SW jest popularne i ma fanów. Ode mnie 3/10

kamilxxx09

Lepiej od ciebie te 3/10 niż od fanów 1/10 gdyby było w stylu avatara .

wort801

Spoczko :)

ocenił(a) film na 7
wort801

Dla mnie 6/10

thorin3

:) ale nic ciekawego nie mogli pokazać przy tym etapie prać na kampanie reklamową jeszcze mają czas :)

ocenił(a) film na 7
wort801

Prawda :) Mnie rozczarowała pierwsza połowa :)

thorin3

Mnie tylko ten robot reszta może być .

ocenił(a) film na 7
wort801

CIEMNA STRONA I .......ŚWIATŁO czyli jak popsuć sobie humor w dzisiejszym dniu...
http://www.filmweb.pl/video/teaser/nr+1+%28polski+dubbing%29-34908

thorin3

:);)

thorin3

No dubbing to totalna zenada.

ocenił(a) film na 7
wort801

Teaser SW 8/10

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Akurat muzyczka jest super! ;)

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

Jesteś największym trollem. Ty nie trollujesz hahahahah

kamilxxx09

Zwróć uwagę na efektyz! ROK przed premiera prezentują się fanstastycznie! A efekty w zwiastunie hobbita na MIESIĄC przed premierą prezentują się sztucznie. SW górą!!!

lolmiki

Gdzie ty tam masz w ogóle jakieś efekty, na które można zwrócic uwagę? Ja tam tylko widze sztuczne roboty.

kamilxxx09

te wszystkie statki kosmiczne są IDEALNE. Ale ty wolisz kopiuj - wklej i sztuczne konie...

lolmiki

Statki kosmiczne sa spoko - nic do nich nie mam, wiec nie zmyślaj. Mam do wykreowanego świata.

kamilxxx09

Ahaha butthurt kamilka bezcenny, keep it coming.

lolmiki

kamilxxx09 tymi swoimi tekstami mnie szokował .....pewnie liczył na coś w stylu avatara w tedy twórcy by samobójstwo zrobili tym numerem .

wort801

Nie, nie. Nie czekaem na cos, co wygląda jak Avatar. Tylko na coś naprawdę wielkiego,

kamilxxx09

Pewnie na masę sztucznego CGI jak w hobbitach...

lolmiki

Nie chodzi o efekty.

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

Nie jesdteś fanem SW boś za tępy, i wysublimowanej sztuki nigdy nie docenisz.

ocenił(a) film na 4
wort801

wort na Ciebie to zawsze można liczyć :), zawsze pamiętasz, zawsze pomożesz, odpowiesz na pełno pytań a do tego wszystkiego jesteś takim miłym użytkownikiem :) Dzięki za podrzucenie linka :)

Ten zwiastun jest świetny. Przede wszystkim czy tylko ja poczułam klimat starych GW? Aż mi się łezka zakręciła w oku na przywołane wspomnienia. Wielki plus dla twórców, ze ponad rok przed premierą nam już coś pokazali. Bałam się, że ten film będzie niewypałem zwłaszcza, że ostatnie części najlepsze nie były a przynajmniej nie mogły się równać ze starymi. Ale teraz jak widzę w którą stronę ten film zmierza, to nie tylko moje obawy prawie znikły, ale też oczekiwanie będzie większe :) Dzięki wort :)

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones