PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 701
ocen
7,6 10 1 399701
6,5 31
ocen krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż
ocenił(a) film na 10
GreenNinja150

Gdzie jeszcze założyłaś ten temat???? Przestań już

Gandalf_Szary_2

''założyłęś''

ocenił(a) film na 9
thorin3

oraz niedziela. Chyba pierwszy raz w historii TVN bedzie powtarzać film z piątkowego superkina

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Wcale nie po raz pierwszy, tylko że TVN powtarza także w soboty o godzinie 00:00 a Hobbita powtórzy o 14:35 ale nie lubię patrzeć na takie filmy gdy na dworze widno. O tej porze można Shreki oglądać

ocenił(a) film na 10

Typowy chwyt marketingowy, puszczają hobbita miesiąc przed premierą 3 części z nadzieją że więcej osób wybierze się do kina.

blade96

Raczej z tego powodu, że osoby chcące wybrać się na 3.cz. Hobbita będą chciały przypomnieć sobie poprzednią część.

ocenił(a) film na 10
dobryfilmowiec

nie łudź się że telewizja a w szczególności tvn robi coś dobrego dla widza. Chodzi o $$$$

dobryfilmowiec

Właśnie o to mi chodziło . Czysta komercja.

użytkownik usunięty
blade96

Typowy chwyt marketingowy acha wykupił prawa a co według ciebie miał dać kolejną część zmierzchu albo od początku puszczać. Ciesz się że TVN puścił coś porządnego. Wiesz wcale nie musiał puszczać Hobbita mógł puścić jeszcze raz Lotr no nie a Lotr pewnie poleci w styczniu czego oczekuję :)

ocenił(a) film na 10

Czy ja jestem zły że puścili hobbita? Cieszę się że wreszcie leci coś porządnego a to że wspomniałem że to chwyt marketingowy to przecież nic złego

ocenił(a) film na 8
thorin3

Pewnie rypną wersje z dubbingiem ._.

ocenił(a) film na 9
smyro1

Nie.Będzie lektor.

ocenił(a) film na 8
thorin3

Wow. A nie wiesz czy ten z co w edycjach rozszerzonych jest, czy Gudowski?

ocenił(a) film na 9
smyro1

Chyba Gudowski.

ocenił(a) film na 8
thorin3

Jednak nie Gudowski.

smyro1

Czyta Piotr Borowiec, a tłumaczenie jest chyba to samo co na Canal +

użytkownik usunięty
owoc_232

coś ci się człowieku pomyliło w canal + był dubbing błagam nie wprowadzaj ludzi w błąd. Na szczęście TVN pomyślał i dał lektor

ocenił(a) film na 8

Którego w dodatku można wyłączyć i mieć same napisy jak ktoś lubi :)

ocenił(a) film na 1
GreenNinja150

Będzie zacny tradycyjny polski lektor. Brawo TVN. Wreszcie film będą mogli zobaczyć dorośli, a nie tylko dzieci, dla których powstał żenujący dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones