PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 701
ocen
7,6 10 1 399701
6,5 31
ocen krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

O co chodzi?

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem czym tu się zachwycać?! Przecież to nudy nad nudami. Idzie niedorostek przez krainy do tego na boso, pomaga mu zgraja albo przerośniętych elfów albo krasnali. Za mało krwi i za słaba akcja. W ogóle się ciągnęło jak makaron. Nie polecam!

użytkownik usunięty
21gramow_2

po pierwsze przeczytaj książkę Tolkiena Hobbita Władca Pierścieni bo nic nie wiesz o tym świecie skoro według ciebie to niedorostek krainy i skoro nie wiesz co to pojęcie krasnal i krasnolud, po drugie, widziałem twój oceniony film 50 twarzy Greya na 10 więc słaby trolling, po trzecie to fantasy

czego się spodziewałaś po baśni dla dzieci? krwi, chcesz krew to idz oglądnij Obcy i horrory, jak oczekujesz krwi


Dobra odpowiedź. :D

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

heh wiem :) a co do 50 twarzy Greya to serio miał 10, widocznie bał się ataku, i skasował :) a na kilometr idzie wyczuć niewiedzę o książce, albo i nie znajomość Lotra filmowego, już książka jak książka, nie każdy czytać musi ale lotra nie widziała i wygaduje bzdury ;p

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

hah a teraz dał 7 hehe dziwny użytkownik

ocenił(a) film na 7

Eh, nie wiem, czy moje tłumaczenie ma jakikolwiek sens, ale muszę zaznaczyć, że jesteśmy wszyscy ofiarą trollingu mojej dziewczyny. No cóż, przykro mi, że tak szybko zostały wyciągnięte pochopne wnioski.
PS. 50 twarzy Grey'a zostało ocenione również przez dziwczynę ;)

użytkownik usunięty
21gramow_2

ehhhh... ten dzisiejszy filmweb. A poza tym zmień hasło... to wetdy ci nie wejdzie, a skoro to była, twoja dziewczyna, to zachęć ją do przeczytania książek Tolkiena.

Czytałam i władcę i hobbita: ) Przednia zabawa czytać wasze komentarze, pozdrawiam i życzę miłego dnia! : )

użytkownik usunięty
sralalalaxd

wyjdz trollu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones