PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 716
ocen
7,6 10 1 399716
6,5 31
ocen krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Ale ja osobiście wolę trylogię Hobbita niż trylogię Lord of the Rings . Może po prostu nie czuję tamtych filmów ale to właśnie trylogia Hobbita dała mi klimaty przygody no i nie ma tu Eljaha Wooda który irytował mnie w LotR każdą chwilą swojej bytności na ekranie . Poza tym zwłaszcza Drużyna Pierścienia i Powrót Króla dłużyły mi się niemiłosiernie . Tego uczucia nie miałem przy żadnej części Hobbita .

Czemu herezję?

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Bo dla fanboyów LotR tak jest . Większość woli Władcę Pierścieni . Nawet jak popatrzysz na takie Rotten Tomatoes to żadna część Hobbita nie ma tylu % pozytywnych recek co Władcy . Niektórzy nawet uważają że Hobbit to gówno .

Dla mnie Hobbit jest tak rewelacyjny jak Lotr i jakieś tam recenzje mnie nie interesują.

ocenił(a) film na 7

Co do Elijacha Wooda niestety się zgodzę...
Drużyna Pierścienia akurat to jest bardzo dobry film... Dwie Wieże to najlepsza część, natomiast Powrót króla średniak...

Hobbit Niezwykła Podróż jest filmem naprawdę dobrym ale jest zbyt na siłę przeciągnięta... Przydałoby się wersję kinową skrócić o pewne "głupotki" i wydłużyć w rozszerzonej o jakieś wartościowe momenty...

Hobbit Pustkowie Smauga jest nieco gorsze bo zamiast dać porządne wątki, wolano film zepsuć takimi sztucznymi scenami jak spływ beczkowy... czy też romans krasnoluda z elficą... Gdyby do kinowej dać Thraina w wersji rozszerzonej, wyciąć głupie wątki Laketown które nudzą, i dać więcej Beorna byłby to bardzo dobry film

o Bitwie Pięciu Armii do dziś nie umiem zapomnieć jak ten film Jackson zepsuł :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones