PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 716
ocen
7,6 10 1 399716
6,5 31
ocen krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

a jesli tak to jak bardzo sie różnią od kinowych?

ocenił(a) film na 8
ukafek

Istnieje wersja rozszerzona. Ma więcej scen i cały film jest dłuższy o około 10 minut.

ocenił(a) film na 5
ukafek

Tak istnieje wersja rozszerzona do pierwszej części Hobbita. Trzynaście minut więcej. Oprócz ładnych scen w Rivendell to tak naprawdę nic nie wnoszą.

ocenił(a) film na 9
straightlines

aha,ok;) dzięki za info
już wiem dlaczego o niej dotychczas nie słyszałem;p
szkoda, że nie dołożyli czegoś więcej...

ocenił(a) film na 5
ukafek

a co tam bylo, pare sekund z Thranduilem, jak Kili podrywa elfkę, piosenka krola goblimow, pare kwestii, jedynie istotna rzecz dodali do dialogu Gandalfa i Sarumana, takze z ciekawosci obejrzyj ale nie nastawiaj sie na zmiane jakosciowa, oczywiscie ty mozesz inaczej to odebrac:)

ocenił(a) film na 9
straightlines

ale mówimy cały czas o pierwszej części?

ocenił(a) film na 5
ukafek

tak o pierwszej

użytkownik usunięty
ukafek

Mają być dostępne nowe rozszerzone wersje, ale całej trylogii, czyli jeszcze sporo czekania. Po tzw. retuszu będzie również pokaźna liczba dodatków.

ocenił(a) film na 9

Ale mówisz teraz o LOTRze czy Hobbicie? Masz może źródło?

użytkownik usunięty
Banner

O Hobbicie, trylogia - w sensie filmowa. Co do źródła, to niestety, jako takiego nie mam (np. link). To było jakiś czas temu, a słyszałem to w wywiadzie, ale nie z Jacksonem tylko z kimś z ekipy filmowej (nie kojarzę nazwiska).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones