PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 157
ocen
7,6 10 1 322157
6,1 27
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Dubbing?

ocenił(a) film na 8

Mam wersję filmu z dubbingiem ale język elfów i orków nie jest tłumaczony... Ktoś, coś na ten temat?
W kinie też tak było czy po prostu mam jakąś "okrojoną" wersję? Jednym słowem WTF?

ocenił(a) film na 10
suchy72

w kinie było normalnie, przypuszczam, że u ciebie jest coś nie tak

ocenił(a) film na 8
kasiadabrowa1

Użytkownik ma wszystko dobrze, tylko że tego nie tłumaczą w kinach tak, ale tak to nie chyba że włączy napisy. Wydaje mi się że użytkownik stracił kase bo kupił wersję z dubbingiem a wystarczyło mu poczekać nie cały tydzień miał by 25 minut dłuższy film wersja Extedent z lektorem ( wszystko tłumaczone) + 9 godzin dodatków. Poza tym kto kupuje film z dubbingiem.... strata kasy

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

A kto powiedział że użytkownik kupiłem wersję z dubbingiem? Wiem kiedy wychodzi wersja rozszerzona bo sam na nią czekam. Wersję dubbingową potrzebowałem dla młodszego rodzeństwa bo napisów nie nadążali czytać ale byłem zaskoczony brakiem tłumaczenia.

ocenił(a) film na 8
suchy72

Nie masz nic okrojonego... a masz kupioną czy pobraną. Jeśli kupioną to współczuje straty kasy, bo 7 listopada miał byś to z lektorem na dvd czy tam blu ray wydał 20 złotych więcej i miał byś to tłumaczone z dodatkowymi scenami wydłużające film o 25 minut + 9 godzin dodatków na ogólnie kinowe wersje pobieram, i też nie mam tłumaczone, a że w kinie jest to wyjątek. Jeśli chcesz to mieć przetłumaczone, to przełącz opcje na napisy. Po jakie licho kupiłeś kinową edycję.. z dubbingie skoro za niecały tydzień wersja Extedent

suchy72

W kinie na wersji dubbingowanej języki orków i elfów były oryginalne, ale pojawiały się wtedy napisy po polsku. Na dvd/blurayu też tak powinno być. Jeśli nie ma, to znaczy że u ciebie coś nie działa.

ocenił(a) film na 10
suchy72

Witam wszystkich mam ściągniętą wersję Hobbita z Dubbingiem,ale tam gdzie są dialogi w obcych językach elfów i orków nie ma tłumaczenia.Otóż jeżeli ktoś ma ochotę zrobiłem dla tych osób specjalnie napisy w tych dialogach i wstawiłem w film na pewno nie wszyscy kupili wersję na DVD,gdzie zapewne te napisy są a wiele osób chciało by wiedzieć co mówią elfy,orkowie,Gandalf i Sauron.Tak więc link do ściągnięcia dodam jeszcze dziś albo jutro.Pozdrawiam wszystkich :)

ocenił(a) film na 10
spartakus_filmweb

Jeśli ktoś chce proszę dać znać :)

użytkownik usunięty
spartakus_filmweb

poprosiłbym o napisy do kwestii orków i elfów najlepiej w pliku :)

ocenił(a) film na 8
spartakus_filmweb

Ja też bym bardzo poprosił, bo też mam wersje bez tłumaczenia dialogów tych ras ;/

ocenił(a) film na 8
suchy72

Ja też mam dubbing przez rodzeństwo, ale mam języki orków i elfów od razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones