PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 163
oceny
7,6 10 1 322163
6,1 27
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Do Hobbita Pustkowie Smauga edycji rozszerzonej na dvd blu ray i blu ray 3D, zostało 62 dni

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

zinterpretowałem Twoja wypowiedz jako inf ze już posiadasz Pustkowie EE na płytkach :-)

Pozdrawiam Marcin

ocenił(a) film na 8
milka19

Jak w empiku nie mogą! Mogą po prostu jeszcze nie ma. Wersja EE podróży kosztuje tam 120 złotych dvd

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

To zdrożało, jak kupowałam rok temu, to było za 112 jeśli dobrze pamiętam.

użytkownik usunięty
Treasure659

Ja zakupiłem edycję rozszerzoną Hobbit Niezwykła Podróż na dvd i jestem zadowolony :) z zakupu

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

Na melinie już jest - oczywiście dostępny dopiero od 7 listopada :-)

http://merlin.pl/Hobbit-Pustkowie-Smauga-5DVD-wydanie-rozszerzone_Peter-Jackson/ browse/product/2,1526474.html

ocenił(a) film na 8
marcin1488

Dzięki sceny już widziałem pokusa była zbyt duża. I powiem tak dla takich scen jak Dol Guldur i Beorn EE warto mieć Laketown, sceny z Bilbem rozszerzony prolog. No nieźle jestem pozytywnie zaskoczony także z wielką radością informuję że do Edycji Rozszeroznej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 15 dni!!!

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga zostało 14 dni czyli dwa tygodnie!!

użytkownik usunięty
Gandalf_Szary_2

wersja Extended już jest w sieci, + 27 minut :)

ocenił(a) film na 8
saimon13

25 minut nie 27 skąd ci się wzięło 27 minut????

Gandalf_Szary_2

W weekend pojawi się w empik.com oferta przed sprzedażowa na wszystkie wersje pustkowia extended edition.

ocenił(a) film na 8
adammarzenka

Fajnie ale ja zamawiać nie będe i nie kupię w empiku. Tylko w tesco

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 13 dni.

Gandalf_Szary_2

Nigdy nie widziałem w tesco jakichkolwiek filmów na blu-ray...Będą mieli?

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

No nareszcie! Już myślałam...

milka19

Już jest właśnie zamówiłem.
http://www.empik.com/hobbit-pustkowie-smauga-wydanie-rozszerzone-jackson-peter,p 1102683946,film-p

Gandalf_Szary_2

A ta wersja rozszerzona będzie z Lektorem ?

ocenił(a) film na 8
patryks83

Yep tak jak edycja rozszerzona Hobbit Niezwykła Podróż dołączyła do Władcy z lektorem. Tak dołączy teraz i Pustkowie Smauga 7 listopada na blu ray blu ray 3D i dvd a w przyszłym roku BPA też w listopadzie Edycja rozszerzona z lektorem!

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

http://www.youtube.com/watch?v=c3PgL4RV1Q0
Jak wygląda w środku wersja 5dvd

ocenił(a) film na 10
milka19

W Empiku jiz mozna zamawiac? Tez bym chciala ale czekam az sie pojawi w MediaMark bo mam karte.podarunkowa przechowana specjalnie na te okazje...

ocenił(a) film na 9
wolvi24

Można, przedpremierowo. Ale i tak wyślą Ci (albo będziesz mogła odebrać) 7 listopada. Chyba...

ocenił(a) film na 10
milka19

Wiem wiem ze dopiero 7.11 ale mozna juz zamawia, a ja musze czekac potem stoczyc bitwe z innymi o film. ;)

milka19

7 już będzie do odebrania, a nawet wcześniej.Zazwyczaj filmy od galapagosa mam do odebrania w empiku ok 1-2 dni przed premierą.max w dniu premiery.(zamówienie w empik.com odbiór w salonie empik.)

ocenił(a) film na 8
milka19

Dzięki :) ale widziałem okładke wydania dvd. Już miesiąc temu

A tymczasem do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 12 dni!!

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 11 dni

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

Na torrentach jest już ale po angielsku.

ocenił(a) film na 8
matrix142

Brawo Sherloku. Już to wie połowa tego forum

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 10 dni

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga już tylko 9 dni zostało

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 8 dni

Gandalf_Szary_2

Kurcze ty spać nie możesz? żeby posty zamieszczać o 3-4 rano to jakaś masakra...no chyba że masz nocną zmianę w pracy...pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
adammarzenka

Aż tak ci to przeszkadza.... no błagam daj spokój mi.

A jeśli chcesz wiedzieć chodzę do pracy na 6:00 rano ale muszę wstać wcześniej, bo 4:15 muszę wyjść z domu żeby zajechać autobusem na dworzec pkp i przesiąść się w drugi autobus o 5:05 do tego na dworze jest mróz -3 stopnie. A jak przyjdę z pracy mam tylko 3 godziny, dla siebie żeby coś porobić, do tego mam limit postów. I potem 18-19 muszę iść spać, żeby wstać a wstaję tak wcześnie żeby posiedzieć na internecie. Więc nie czepiaj się mnie....

Do edycji rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 7 dni czyli tydzień

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

Nareszcie, tydzień.

Warto kupić za 103 zł:
http://www.swiatksiazki.pl/filmy/hobbit-pustkowie-smauga-5-dvd-wydanie-rozszerzo ne-4022114/
??
A może gdzieś znaleźliście taniej ? lub wiecie, że pojawi się taniej ?

ocenił(a) film na 8
Massimiliano

Raczej tańszy już nie będzie. Ale ja już mam kase. Na ten film

Do edycji rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 6 dni

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga zostało 5 dni

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 4 dni a do Bitwy Pięciu Armii już tylko 54 dni :)

Gandalf_Szary_2

Do drugiego zwiastuna BPA chyba też 4 dni. Zapowiada się wspaniały koniec tygodnia, bo jeszcze w piątek wchodzi do kin Interstellar:)

ocenił(a) film na 8
obleh

Wlaściwie to to będzie pierwszy pełny trailer ale tak tydzień będzie super, na Interstellar też czekam mocno tak samo na Igrzyska Śmierci Kosogłos część 1 ogólnie te dwa miesiące to będą najlepsze miesiące kinowe ;) a no i w listopadzie myślę że już usłyszymy soundtrack The Last Goodbaye Bily Boyd. W tamtym roku I see fire było już w listopadzie, tylko którego nie pamiętam jak ktoś wie to niech poda, to będę czekał bo może koło tej daty już ją usłyszymy? Tak czy inaczej ogromnie się cieszę ;)

Moim zdaniem chyba już się to nie powtórzy. Chociaż w 2015 Avengers czas ultrona, Finał Igrzysk,Ant Man, w 2016 spin of z Harry Potter, Captain America Civil War, Jeszcze Batman vs Superman może i Assasin Creed no coż liczę że będą to chyba najlepsze czasy kinowe

A tym czasem do edycji rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 4 dni. Do trailera też i Interstellar

Napewno muszę sobie załatwić w kiniach plakaty są za darmo więc sobie zamówię. Zamówię plakat z interstellara, Z Igrzysk Śmierci z Hobbita :) to tyle w tym roku

Gandalf_Szary_2

W 2017 roku Avatar 3 będzie konkurował z Gwiezdnymi wojnami 8:)

Gandalf_Szary_2

Już znacznie mniej

http://www.empik.com/hobbit-pustkowie-smauga-wydanie-rozszerzone-jackson-peter,p 1102683946,film-p

Jak widać empik już ma i zaczyna wysyłanie zamówień.Tak więc ja swoje wydanie blu-ray będę miał środa-czwartek do odbioru.
Mega super ale oglądanie i tak dopiero w piątek.Przynajmniej wcześniej zrobię unboxing i obadam pudełko...Generalnie filmy z galapagosa są zawsze do odebranie ok. dzień przed premierą.

ocenił(a) film na 10
adammarzenka

http://www.swiatksiazki.pl/filmy/hobbit-pustkowie-smauga-3-blu-ray-wydanie-rozsz erzone-4022115/
taniej niż w empiku jakby coś

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

Czyli co, zamówię dzisiaj i wyślą mi jutro, pojutrze a nie dopiero w piątek?
(proszę się nie śmiać, jestem laikiem)

milka19

Tak zgadza się,wyślą w 24h od zamówienia.Ja bardzo często mam filmy jak napisałem 1-2 przed premierą, a najpóźniej w dniu premiery.Ale tyczy się to galapagosa,z innymi dystrybutorami filmów jest już różnie.Ale mówię o tym jak to jest w empik.com lub merlin.pl

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

Ok, dzięki. :)

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

Mam jeszcze jedno (potencjalnie głupie) pytanko. Chcę zamówić Hobbita razem z książką (żeby nie płacić dwa razy za przesyłkę), która ma premierę w czwartek 6.11. Jak zamówię dzisiaj, to wyślą mi to wszystko w czwartek, tak?

milka19

Wyślą dopiero jak będą mieli całość,czyli jeśli książki jeszcze nie mają to film czeka.Jak premiera książki się opóźni, to film nadal czeka...

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

Jeszcze raz dzięki.
Przepraszam resztę zgromadzonych za zaśmiecanie tematu.

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie smauga pozostało 3 dni

Gandalf_Szary_2

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie smauga pozostało 1 dzień. Empik wysłał mi paczkę , jutro będę miał blu-ray do odbioru.

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

Ja również :)

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Właśnie zamawiam na empiku, i może mi ktoś powiedzieć dlaczego dostałam rabat na zakupy - aż 50 zeta? (zamawiam 4 rzeczy)

ocenił(a) film na 9
milka19

Za Hobbita zapłacę tylko 84,79... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones