PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 157
ocen
7,6 10 1 322157
6,1 27
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Napisy ?

ocenił(a) film na 9

Czy orientuje się ktoś kiedy mniej więcej można się spodziewać napisów do tej wersji EE
Czy są może już w trakcie jakiegoś tłumaczenia ;)

ocenił(a) film na 8
Valarin

A to dobre xD

ocenił(a) film na 9
Marcin30

Napisy będą najwcześniej w najbliższy weekend.

ocenił(a) film na 9
dwdteh

Skąd taka informacja? :) Jeśli można zapytać.

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Z wypowiedzi Tłumacza na pewnym forum :) Warte zaznaczenia jest to "najwcześniej"...

ocenił(a) film na 9
dwdteh

Jeśli tak to faktycznie prędzej zobaczę wersję na BR pod warunkiem, że już 7 listopada bez problemu ją kupię :)

ocenił(a) film na 10
Marcin30

Są już napisy ;) www. opensubtitles. org/pl/subtitles/5875917/the-hobbit-the-desolation-of-smaug-pl

ocenił(a) film na 9
Luthanna

Dzięki :) A wyświetlają ci się dobrze podczas oglądania bo mi coś nie wyświetla polskich liter ś ć ź.

ocenił(a) film na 10
Marcin30

U mnie działają bez zarzutu, choć dopasowanie mogło by być lepsze, ale to już chyba sama się pobawię w przesuwanie ;)

ocenił(a) film na 9
Luthanna

W końcu coś już się ruszyło z nimi ;) chociaż nie jest to dokładne jeszcze tłumaczenie bo kwestie Elfów nie są przetłumaczone.

ocenił(a) film na 10
Marcin30

Och, nawet nie zauważyłam :D Jak na pierwszą wersję napisów nie jest źle, może w weekend pojawią się już w pełni dopracowane ;)

ocenił(a) film na 9
Luthanna

Dziękuje :)

ocenił(a) film na 10
Valarin

Nie ma problemu ;) Stwierdziłam, że nie ma co czekać na innych, sama przetłumaczę kwestie Elfów i dopracowane napisy wrzucę wieczorem ;)

ocenił(a) film na 9
Luthanna

Super :D chociaż nie ma raczej z nimi problemu :)

ocenił(a) film na 8
Valarin

Napisy idealnie pasują do wersji 1080p.BluRay.x264
Jak na pierwsze napisy, jest całkiem nieźle;)

ocenił(a) film na 9
pacman_old

Ja oglądałem wczoraj z tymi napisami i wszystko było super :)

ocenił(a) film na 10
Valarin

Done ;) www. opensubtitles. org/pl/subtitles/5877454/the-hobbit-the-desolation-of-smaug-pl

ocenił(a) film na 8
Luthanna

elfy tez przetlumaczone?

ocenił(a) film na 10
makosa5

Głównie tu Elfy chodziło, więc tak, przetłumaczone :)

ocenił(a) film na 10
Luthanna

Witam wszystkich mam ściągniętą wersję Hobbita z Dubbingiem,ale tam gdzie są dialogi w obcych językach elfów i orków nie ma tłumaczenia.Otóż jeżeli ktoś ma ochotę zrobiłem dla tych osób specjalnie napisy w tych dialogach i wstawiłem w film na pewno nie wszyscy kupili wersję na DVD,gdzie zapewne te napisy są a wiele osób chciało by wiedzieć co mówią elfy,orkowie,Gandalf i Sauron.Tak więc link do ściągnięcia dodam jeszcze dziś albo jutro.Pozdrawiam wszystkich :

ocenił(a) film na 10
spartakus_filmweb

http://dodane.pl/folder/166881/HOBBIT

ocenił(a) film na 7
spartakus_filmweb

Te napisy już są chyba niedostępne pod tą lokalizacją... można je skądś jeszcze ściągnąć?

ocenił(a) film na 8
Luthanna

dzieki juz wiem co dzisiaj ogladam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones