PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 163
oceny
7,6 10 1 322163
6,1 27
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Jaki film jest według was lepszy.Ja swój głos oddaję dla Hobbit:Pustkowie Smauga.A jak wy?

filmowy03817

Chyba Dwie Wieże ;)

filmowy03817

Oczywiście, że Dwie wieże trylogii Hobbita nawet nie powinno się porównywać z arcydziełem jakim jest LOTR :)

ocenił(a) film na 10
DonJakubo

Powinno się.Jak dla mnie trylogia Hobbita jest lepsza od trylogii Władcy pierścieni.

filmowy03817

Jak kto uważa, dla mnie trylogia Hobbita to całkowite nieporozumienie a Władca Pierścieni to najlepsza trylogia wszechczasów wraz z Ojcem Chrzestnym ale to już chyba kwestia gustu.

filmowy03817

Ciekawa opinia, napiszesz dlaczego? ^,-

ocenił(a) film na 10
dmnmakowski

Po prostu chcę wiedzieć czy dużo jest fanów Hobbita i Władcy pierścieni.































































użytkownik usunięty
filmowy03817

ty tak na serio???? czy wkręcasz fanów???

Hobbit lepszy niż Lotr???? NIGDY NIGDY NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Hobbit jest lepszy od LOTR.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 10
realowiec

Żalem jest to,że krytykujesz hobbita.Troll,który poszedł za hejtami.Żaaaaaaaaaaaal.

ocenił(a) film na 10
filmowy03817

Hobbit jest super filmem ale niestety wypadł gorzej niż władca

ocenił(a) film na 10
xlandia1

Jak dla mnie Hobbit wypadł lepiej niż WP.

użytkownik usunięty
xlandia1

Co racja to racja ;p

ocenił(a) film na 10
realowiec

Żal to ty. Hm a może żul ale to też ty :D

użytkownik usunięty
xlandia1

Przestań prowokować ...

ocenił(a) film na 10

Nie prowokuje tylko odpowiadam hejterowi hejtem

użytkownik usunięty
xlandia1

No i właśnie to jest prowokacja, zresztą odpowiadasz na post który za chwilę, już ma dwa miesiące...

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Nie ma czegoś takiego jak trylogia Hobbita tylko jest trylogia Władcy Pierścieni. To, że jedna książka została rozbita nie oznacza, że to trylogia :)

ocenił(a) film na 10
Barti1912

Ta jasne.

użytkownik usunięty
Barti1912

"Władca Pierścieni" również nie jest trylogią. ;)

użytkownik usunięty

sorry ale filmowy Władca Pierścieni jest trylogią, tak jak i filmowy Hobbit.

użytkownik usunięty

Chodziło mi o literacki pierwowzór. Często słyszę, że Tolkien napisał trylogię WP, a to tak naprawdę jedna, obszerna powieść.

użytkownik usunięty

w sześciu księgach zgadza się ale kolegowi chyba chodziło o film,albo myślał że filmowy03817 mówi o książce.... więc tu raczej zwykłe niezrozumienie postu, autora tematu

użytkownik usunięty
Barti1912

jest tylko że nie wyszło wydanie na blu ray ani dvd Hobbit będzie wydaniem trylogia będzie nosiła nazwę "Tam i z powrotem"

użytkownik usunięty
filmowy03817

Dwie Wieże a pustkowie to szrot :/

ocenił(a) film na 10

Ty na serio nazywasz Pustkowie Smauga szrotem?Gościu,przesadziłeś.

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

A co napisał

ocenił(a) film na 10
realowiec

Ten koleś nazwał Pustkowie Smauga szrotem,a prawda jest taka,że Pustkowie Smauga to arcydzieło,nawet lepsze od Dwóch Wież.

użytkownik usunięty
filmowy03817

chyba miśku coś ci się pokręciło...... gdzie lepsze od dwie wieże? w czym? haha padłem...... ale ktoś kto kocha transformersy i narnie, to już tak ma więc ci wybaczę.

ocenił(a) film na 10

Raczej Ci gościu miękki z Ostrołęki się pokręciło.Pustkowie Smauga szrotem?Bez przesady.Ten zajebisto epicki film jest arcydziełem a nie jakimś szrotem.

użytkownik usunięty
filmowy03817

Jak szczerzę mówimy o arcydziełach, to mniejsze arcydzieło. Bo to trylogia Władca Pierścieni przeszła do historii kina a Hobbit jest jej młodszym bratem. I kończę, bo rozmowa z prowokatorem nie ma sensu, a jak nie chcesz innych odpowiedzi, tylko odpowiedzi fanatyków, to załóż se grupę albo nie zakładaj tu takich tematów, znajdz se fanów i pytaj na priv

a teraz żegnam

ocenił(a) film na 10

Żegnam

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Jest tu jeden fanatyk Kamil

ocenił(a) film na 10
realowiec

Kolejny troll,który przesadził.

użytkownik usunięty
filmowy03817

uspokuj się bo cię w końcu zgłoszę, i ten post do użytkownika realowiec zgłoszony zostaje jako prowokacja.

ocenił(a) film na 10

To nie ja prowokuję tylko on mnie.

ocenił(a) film na 10
filmowy03817

Co znajomego chcesz zgłosić?:)

użytkownik usunięty

Dzieciarni nie przetłumaczysz. LOTR był nowym otwarciem dla filmowej fantastyki. Ogromnym widowiskiem które przywróciło gatunek fantasy do łask i równocześnie zrewolucjonizowało kinematografię. Można narzekać na niektóre wątki i zabiegi realizacyjne, ale to jednak było i jest wielkie kino. "Hobbit" ma słabsze (bo praktycznie tylko cyfrowe) efekty specjalne i jest ewidentnym skokiem na kasę. Historię spokojnie można było zamknąć w dwuczęściowym 5-godzinnym filmie.

ocenił(a) film na 10

Trolliskowi nie przetłumaczy nikt.

użytkownik usunięty
filmowy03817

Znowu próbujesz pyskować?

ocenił(a) film na 10

Jak ty mnie to ja Cię.

użytkownik usunięty
filmowy03817

Pyskówki? Przecież post swój kierowałem do użytkownika Maniakowy_Fan. A że dotyczył niezbyt rozgarniętej dzieciarni, którą tu reprezentujesz, to już inna sprawa.

ocenił(a) film na 10

Ja jestem rozgarnięty ato,żemi się podobają transformersy,hobbity i jeszcze coś tam to po prostu kwestia gustu.

użytkownik usunięty
filmowy03817

Kwestią gustu jest używanie pojęć których nie rozumiesz? A może na gust zwalisz fatalną polszczyznę i brak argumentów? Gust to ostatnia rzecz której się tutaj czepiam...

ocenił(a) film na 10

Odczepisz się w końcu.

użytkownik usunięty

miałem go przez chwilę w znajomych ale, po jego głupich wpisach chyba coś zrozumiałem. No nic pozostaje odpuścić mu, bo nic nie zdziałasz, gdyby jeszcze dał jakieś argumenty ale nie nie dał....

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Czyżby kamil miał braci? O: Mówienie że Hobbit jest lepszy od starego, idealnego, Władka to znaczna przesada. Niestety. Coraz więcej osób tak mówi, nawet u moich bliskich kolegów/przyjaciół.

ocenił(a) film na 10
hevi129

Ja nie jestem bratem kamila,ale ty jesteś synem króla trollów.

użytkownik usunięty
hevi129

chyba nie masz na myśli mnie? :/ haha a co tego filmowy coś tam to zwykły prowokator..... haha mam wrażenie że on robi to specjalnie.

ocenił(a) film na 7

Nie, chodziło mi o tych kolegów/przyjaciół co znam w rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones