PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6174}

Hokus pokus

Hocus Pocus
6,9 16 131
ocen
6,9 10 1 16131
6,6 5
ocen krytyków
Hokus pokus
powrót do forum filmu Hokus pokus

Pamiętam jak totalnie rozjechałam kasete wideo ciągłym oglądaniem tego filmu :D

Phony

Rany, mojego też! Pamiętam jak bardzo przerażał mnie wtedy trup Billy'ego :o

Phony

To mam dla ciebie wiadomość powstanie serialowy remake - http://www.antyradio.pl/Film/News/Remake-Hokus-pokus-z-oryginalna-obsada-jako-se rial-telewizyjny-17527

Osobiście mam nadzieje że aktorki powrócą do roli wiedźm, choć oficjalne na razie tego nie potwierdzono .....

ocenił(a) film na 8
buterfly

Jaka szkoda, że chyba do remak'u nie dojdzie :(

la_belle_juliette

Z tego co wiem Disney + zdecydował się na kontynuacje takie były plany jeszcze w zeszłym roku, co dalej to nie wiem chociaż możliwe że przez koronawirusa się wstrzymali.

la_belle_juliette

Dopiero wczoraj wdziałem zwiastun jednak postawili na remake - Niestety uważam wygląda po zwiastunie na powtórkę ze słabym CGI ):

ocenił(a) film na 8
buterfly

No co Ty?! Gdzie widziałeś?

la_belle_juliette

Właśnie na Filmwebie całkiem przypadkowo wchodząc na zakładkę zwiastuny ;) -filmweb.pl/video/Zwiastun/Wiedźmy+Zwiastun+nr+1-55292 - Uważam nie wygląda zachęcająco, to sztuka żeby efekty w 2020 roku wyglądały tak sztucznie ):

ocenił(a) film na 8
buterfly

To nie remake filmu Hokus Pokus tylko filmu "Wiedźmy"
Nicolasa Roege z 1990 roku :) Film świetny ale remake tak jak mówisz - zapowiada się słabo i te efekty....dramat.

la_belle_juliette

Oczywiście masz racje pomyliły mi się filmy ze względu na tematykę, oba co ciekawe z lat 90-tych i oba zapewne na kasetach VHS odniosły swoją największą popularność ;) Wątpliwe aby teraz powtórzono te sukces, jednak niektóre filmy z lat 80-90 tych mają klimat tamtych lat który ciężko jest powtórzyć obecnie.

Phony

Ja zawsze czekałam, żeby obejrzeć go u babcia jak rodzice mnie zostawili i szli na balangę Sylwestrową. Leciał co roku tylko już nie pamiętam na jakim kanale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones