PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205798}
6,4 7 060
ocen
6,4 10 1 7060
6,3 7
ocen krytyków
Hollywoodland
powrót do forum filmu Hollywoodland

Do połowy film jest po prostu znakomity. Właściwie do 2/3 filmu. Potem fabuła i reżyseria całkowicie się sypie. No i Ben Affleck zagrał jak zwykle bardzo słabo. Po prostu żaden z niego aktor i tyle.

Jak powiedziałem film w 2/3 jest bardzo dobry i dlatego warto go obejrzeć.

Moja ocena: 7/10 - chociaż te ostatnie 30 - 40 minut to po prostu męka, więc można równie dobrze postawić 6 lub nawet 5/10.

ocenił(a) film na 4
janko_bzykant_

A ja dam 4/10. Film dłużył mi się strasznie. Jak dla mnie fabuła niespecjalna. Jedyne plusy za fajny klimat i Brody'ego. Gdyby nie on, byłoby pewnie jeszcze mniej. Co do Afflecka, to w pełni się zgadzam.

użytkownik usunięty
kamil_mtr

Uważam, że Affleck jest jednym kiepskim aktorem, ale moim zdaniem w tym filmie wypadł dość przyzwoicie (poza tym dostał Saturna za tę rolę). Jednak do Adriena Brody to mu daleko.

ocenił(a) film na 6

zgadzam się z nat0. Affleck średnim aktorem jest, aczkolwiek tutaj wypadł całkiem nieźle.
no ale Adrien i tak zawsze będzie lepszy od tego, z kim gra w danym filmie. jest po prostu rewelacyjny, tylko kilku aktorów na świecie byłoby w stanie zrobić mu konkurencję. gdyby nie on, pewnie oceniłabym film na 5/10, albo nawet jeszcze mniej.
+ Diane Lane też jest dobrą aktorką. jej image w tym filmie średnio mi odpowiadał, ale mimo wszystko darzę ją sympatią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones