PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117585}
4,7 1 150
ocen
4,7 10 1 1150
3,0 3
oceny krytyków
Hollywoodzkie dziwki uzbrojone w piły łańcuchowe
powrót do forum filmu Hollywoodzkie dziwki uzbrojone w piły łańcuchowe

Prise the Chainsaw

ocenił(a) film na 6

Tego typu filmy trudno jednoznacznie ocenić. To kicz straszny, ale wszystko jest tu zamierzone. Prócz golizny i krwi dostajemy jednak dużo absurdalnego humoru, niektóre dowcipy nawet na poziomie tych z "Nagiej broni". Ostatnie sceny trochę marne, a ceremonia się ciągnie. Mimo mnóstwa wad, to jednak film z gatunku "tak zły że aż dobry" i dużo lepiej się na nim bawiłem niż na przekombinowanej "Oponie".

ocenił(a) film na 7
Lucky_luke

Mi też humor kojarzył się z "Nagą bronią", a to lubię. Jak na tego typu nisko-budżetówkę, bardzo przyjemnie się oglądało. Lepszy od filmów Davida DeCoteau, w których również grała Linnea Quigley.

ocenił(a) film na 4
kamfpv

Też miałem takie skojarzenia. Zwłaszcza w scenie z barmanem, jak detektyw mówi z offu: "Postanowiłem pokazać zdjęcia zaginionej. Najpierw pokazałem zdjęcie Samanthy. Potem zdjęcie piły, które wydarłem z gazety u Sally. Bezskutecznie. Na koniec pokazałem jak robić zajączki na ścianie. Nic nie dotarło do tego faceta." :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones