PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207936}

Homolkowie na urlopie

Homolka a Tobolka
6,3 829
ocen
6,3 10 1 829
Homolkowie na urlopie
powrót do forum filmu Homolkowie na urlopie

A w Polsce oczywiście wszyscy niezadowoleni. Jakim cudem? Jakiś inny gatunek ludzi ocenia za granicą czy jak? Serio ktoś oceni ten film na 3 albo 4? Bez przesady. Nie ważne jaka będzie fabuła, czy więcej inżynierów czy obcych czy Bóg wie czego. W Polsce hejt będzie i tak bo albo dziury w scenariuszu albo głupota bohaterów. Za granicą jakoś ludzie potrafią docenić ten dobrze nakręcony film. Tutaj ludzie zrobią wszystko żeby uwydatnić swoje niezadowolenie.
Ok. Wady są nie twierdzę że nie. Są jak w każdym filmie ale słaby to on nie jest. W moim odczuciu to film na ponad 7 (choć oceniam wyżej za fenomenalnego Fassbendera i niesamowitą oprawę).

eliz1

tabletki wzięte :D

ocenił(a) film na 8
Lefty_Guns

Człowieku 1? czy Ty jesteś niepoważny? Doceń lekkość tej komedii, doceń jej przychylność, radość i ciepło czeskiego humoru.

uczensaibaby

doceniłem, części pierwszej dałem 6, drugiej 5 bo już historia była nudna poza scena na kładce nic ciekawego nie było a część trzecia to już porażka - zresztą chyba tak samo uznali twórcy przestając kręcić kolejne

ocenił(a) film na 8
Lefty_Guns

Trochę masz racji. Choć jak na ironię trzecia część najbardziej mi się podobała :) Ale i tak nie zmienia to faktu, że czeskie komedie z tamtego okresu są cudowne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones