PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 673
oceny
7,5 10 1 358673
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Świetny film

ocenił(a) film na 7

Widzę, że niektórzy piszą, że ten film jest tylko dla 15-latków i dresów, którzy chcą się ciągle bić ;) Jak ktoś jest głupi, to
tak ten film zrozumie - sorry, ale taka prawda, bo film ten nie tylko pokazuje bójki chuliganów.
Jak dla mnie super obsada, Charlie Hunnam świetne sprawdził się w roli lidera ekipy (ale jego akcent to porażka ;]),
Leo Gregory, który kapitalnie zagrał Bovvera (bardzo ciekawa postać) no i Frodo, który wkurzał mnie przez cały film (ten
aktor tak na mnie działa :D), ale niemniej jednak zagrał nieźle jankesa.

ocenił(a) film na 10
spajderman

Podpisuję się pod tym. :P Świetny film, Frodo tak bardzo mnie nie denerwował, bo kojarzyłam go ale nie wiedziałam skąd. :D A u lidera ekipy nie zauważyłam jakiegoś "złego" akcentu. :D

Rozalia12

Popieram. Siostra mi o nim powiedziała parę lat temu, Ten film zrobił na mnie wielkie wrażenie, m niesamowity klimat :)

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Trzyma klimat pomimo kilku naiwności, ale co do wywoływania mocnego wrażenia to znacznie lepiej wypada "Rise of the Footsoldier" polecam , tam są dopiero Hooligans przez duże H (chociaż tylko na początku, później przeradza się w to w zwykłą gangsterkę) Niezły jest też "Cass"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones