PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 689
ocen
7,5 10 1 358689
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

jako jednego z głównych bohaterów to powinni twórców filmu zaje....ć, ukamienować , pociąć na kawałki.... film jest
dobry ale Frodo to powinien bawić się do końca życia swoim pierścieniem :/

paulo30

Ale właśnie chodzi o to, żeby pokazać zmianę tego lalusiowatego Froda. Tu chodzi o przemiana, gościa, który jest pi.z.dą w życiu, w kogoś zupełnie innego.

ocenił(a) film na 8
paulo30

Władca Pierścieni był kręcony PÓŹNIEJ niż Hooligans, więc to tylko twoja wina, że Elijah Wood kojarzy ci się z Frodo. Idiots. Idiots everywhere.

ocenił(a) film na 9
izabelle202

no dobra wygrałaś, nie zwróciłem uwagi na to ale i tak uważam , że nie jest to aktor z tzw "górnej półki"

ocenił(a) film na 8
paulo30

Ech, to ja jednak dałam ciała. Władca jest z 2001 a Hooligans z 2005 :) To jednak do mnie: "Idiots. Idiots everywhere". A byłam pewna, że był później. Więc ma prawo kojarzyć się z Frodo he he. Ale trzeba przyznać, że gra rewelacyjnie i w końcowych scenach Hooligans wygląda znacznie "ostrzej" i dojrzalej. :)

ocenił(a) film na 9
izabelle202

aa widzisz:) czyli wyszło na moje ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
paulo30

Co nie zmienia faktu że gdybyś najpierw zobaczył Hooligans a potem władcę to mógłbyś mieć inne zdanie.

ocenił(a) film na 8
izabelle202

lol
Hooligans to rok 2005, a władcy 2001, 2002, 2003

izabelle202

Hahaha. Tyle mam do powiedzenia.

ocenił(a) film na 8
paulo30

Dlaczego kur** wszystkim Elijah Wood kojarzy tylko rola Froda??? Poważnie widzieliście go tylko w jednym filmie???
Według mnie to jest prześwietny aktor który jest niedoceniany... Co do roli Hooligansów, jest idealny do takiej roli jakiej gra...

ocenił(a) film na 8
JimboYCS

Popieram, ja go lubię nie tylko za Frodo, ale właśnie za rolę w Hooligans! Zagrał rewelacyjnie i tez uważam, że jest niedoceniany. Przecież poprawiłam, że najpierw był Władca, o co wam chodzi? :P

ocenił(a) film na 8
JimboYCS

Tak, poważnie widziałem go tylko w LotR, Hooligans i Synalku :).

paulo30

Ale co Cię tak gryzie? Zagrał za dobrze? Bo nie rozumiem tu czegoś, aktor powinien grać w różnorodnych filmach, żeby się nie zaszufladkować... twoja opinia jest całkowicie zbędna i pozbawiona sensu...

ocenił(a) film na 9
shepard29

gryzie mnie to , że go nie lubię jako aktora. on się do tego nie nadaje, a to jest moja prywatna opinia. jak widzę go na ekranie to szlag mnie trafia. jest antypatyczny. gdzie on swoim wyglądem , grą aktorską , mimiką podskoczy do "wielkich" aktorów? nie wiem co on robi w filmie... znajomości? może...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones